צעירה נהרגה במרדף משטרתי ושניים מיושבי הרכב נמלטו

(צילום: דוברות מד"א)

המשטרה חוקרת חשד לפיו נהג רכב נמלט מניידת משטרה שסימנה לו לעצור באזור הקריות תוך שהוא מסכן את משתמשי הדרך בנתיב הנסיעה, וחוצה צמתים באור אדום.

בסופו של המרדף הרכב התדרדר לתוך וואדי, וכתוצאה מכך נהרגה אידה קרמר בת 22 תושבת הקריות שהייתה ברכב. נהג ונוסע נוסף נמלטו רגלית מהמקום. המשטרה פתחה בסריקות אחר החשודים, לצד הכוונת התנועה לצירים חלופיים. מבדיקת המשטרה עולה כי הרכב הוא בבעלות של תושב הצפון.

ממד"א נמסר כי בשעה 09:04 התקבל דיווח על רכב שתהפכך לואדי בכביש 79 מצומת המוביל לכיוון אלון הגליל. צוותי מד"א שהגיעו לזירה דיווחו על אישה כבת 25 עם חבלת ראש ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותה.

פראמדיקית מד"א מיקה עוז סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב בואדי בצד הדרך כשהוא מעוך ומפורק. ברכב הייתה צעירה בשנות ה 20 כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה."

זמן קצר לאחר מכן בעל הרכב תושב כפר מנדא שלפי החשד היה מעורב בתאונה  הופיע בתחנת המשטרה ודיווח כי מוקדם יותר שדדו ממנו את הרכב, הוא נעצר ועוכב לחקירה . המשטרה כאמור מחפשת אחר חשוד נוסף.

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט