כלא דקל: אסיר נעצר בחשד שדקר וחתך את שותפו לתא

שתף כתבה עם חברים

במקרה אחר בכלא אוהלי קידר, אסיר שפך מים רותחים על אסיר אחר

כלא דקל

יממה לאחר הפרסום באתר "פוסטה" על מעצרו של אסיר בגין בחשד לביצוע עבירות מין בתא מפוקח ומצולם בכלא איילון, הנה שני מקרים נוספים של אלימות מאחורי הסורגים.
ביממה האחרונה נעצרו של שני כלואים בבתי כלא דקל ואוהלי קידר בחשד לאלימות כלפי כלואים אחרים. במקרה אחד עצרו שוטרי תחנת באר שבע את יוסי ספיר (21) מכלא דקל בחשד לדקירה ופציעתו של שותפו לתא. ספיר, בעל עבר מכביד שבאמתחתו הרשעות בעבירות אלימות, איומים והיזק לרכוש.
לפי המשטרה, ב-26 ביולי התפתחה תגרה בין ספיר לבין אסיר אחר, במהלכה דקר החשוד את הקורבן וגרם לו לחתכים בראש, בגב ובידיים. הקורבן נזקק לטיפול רפואי ופונה למרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע.
החשוד, תושב באר שבע, מיוצג על ידי עו"ד עמית דויטשר. הוא נחקר אך בחר לשמור על זכות השתיקה. המשטרה ביקשה מבית משפט השלום בבאר שבע להאריך את מעצרו בשמונה ימים (27 יולי). הסנגור עתר להמשיך את החקירה בעת שהחשוד בסטטוס של אסיר.
השופטת אורית קרץ קבעה כי קיים חשד סביר ונוכח החשש משיבוש החקירה – החליטה להאריך את מעצרו של ספיר עד 1 באוגוסט.

כלא אוהלי קידר (צילום: שב"ס)

כמעט במקביל נעצר לזיזבק נורוב (27) מדימונה בחשד שב-24 ביולי תקף אסיר אחר בכלא אוהלי קידר בכך ששפך עליו מים רותחים.
לפי המשטרה, כתוצאה מהתקיפה נגרמו לקורבן כוויות והוא נזקק לטיפול רפואי. נורוב, שחשוד בגרימת חבלה חמורה ומיוצג על ידי עו"ד האיל אבו גרארה, הובא לבית משפט השלום בבאר שבע, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו בשבוע (27 יולי).
מהדיון עלה כי מעצרו של החשוד בוצע רק כעת, מספר ימים לאחר התקרית, מכיוון שהקורבן היה צריך לקבל טיפול רפואי ורק לאחריו ניתן היה לגבות ממנו עדות על מנת לבסס את החשד. השופטת קרץ האריכה את מעצרו של נורוב עד 29 ביולי.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות