חשד: אסיר ביצע עבירות מין בתא מפוקח ומצולם בכלא איילון

שתף כתבה עם חברים

למרות המצלמות בתא המיוחד הסוהרים במוקד לא הבחינו באירוע ורק פתק שהוציא הקורבן הביא לחשיפת החשדות

כלא איילון

תושב באר שבע המרצה מאסר בכלא איילון, נעצר לפני ימים אחדים בחשד כי ביצע עבירות מין באסיר אחר.
החשוד בן ה-19, נעצר על ידי שוטרי תחנת רמלה בחשד כי ביצע עבירות של מעשה סדום שלא בהסכמה, תוך כדי איומים, כלפי אסיר לוקה בשכלו. על פי החשד, האירוע התרחש ב-30 ביוני, כשפתק שהעביר הקורבן בדבר המעשים הגיע מיד לאחר מכן לאנשי הכלא והתלונה הוגשה במשטרה מספר ימים לאחר מכן. הקורבן, נלקח לבדיקות רפואיות בבית החולים.

מדיוני הארכת מעצר של החשוד בבית משפט השלום בראשון לציון עולה כי המעשים המיוחסים לחשוד אירעו בתא מפוקח עם מצלמות, אשר תעדו את המקרה. כמו כן, בידי המשטרה עדות של סוהר שמחזקת את תלונת הקורבן. אולם, החשוד עצמו הכחיש את המיוחס לו.

בבית המשפט נקבע כבר בדיון הראשון על ידי השופט גיל גבאי כי קיים חשד סביר בעוצמה גבוהה, כי החשוד ביצע את המיוחס לו.  מעצרו של החשוד הוארך פעמיים, כשבדיון השלישי, שהתקיים אתמול (26 ביולי), ציינה המשטרה כי נחקרו סוהרים נוספים במסגרת החקירה ובכוונת המשטרה לחקור סוהרים נוספים. אולם, בשלב זה לא הטיחו החוקרים בחשוד את תיעוד המעשים. יש לציין כי נכון לעכשיו, סירבו בשב"ס להתייחס כיצד איש לא הבחין במעשים חרף העובדה כי התא היה מצולם.

סנגורו של החשוד, עו"ד שירן ברגמן, הלין במהלך הדיון האחרון על קצב התקדמות החקירה. כך או כך, השופט דב גוטליב, שעיין בחומרי החקירה ושמע את טיעוני הצדדים, קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים נוספים, ועד 28 ביולי.
משב"ס נמסר בתגובה: "האירוע נמצא בחקירה ועל כן לא נוכל להתייחס לפרטיו".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות