אישום: כדורסלן עבר היכה את אשתו השופטת – "אקבור אותך מתחת לאדמה"

שתף כתבה עם חברים

פרסום ראשון: הנאשם ששיחק ואימן בקבוצות בכירות, נאשם באיומים ובתקיפה של בת זוגו, שופטת בכירה במערכת בתי המשפט, על רקע רצונה להתגרש. בין היתר, נטען כי איים עליה: "אקבור אותך, לא אתן לך לגדל את הילדים"

הנאשם איים ש"ירצח אותה, יישב בכלא והילדים יסבלו" (אילוסטרציה: qi xna מאתר Unsplash)

פרשה יוצאת דופן נחשפת בכתב אישום שהוגש אתמול לאחד מבתי משפט השלום.
הנאשם הוא כדורסלן עבר ישראלי מוכר, אחת הדמויות המוכרות בכדורסל הישראלי.
המתלוננת היא אשתו לשעבר, שופטת בתי משפט מזה שנים לא מעטות, בעלת תפקיד בכיר למדי במערכת בתי המשפט.

כדורסלן העבר נאשם כי איים על אשתו לשעבר, השופטת, עד כדי איומי רצח לכאורה, וכי תקף אותה במספר הזדמנויות.
בשל בכירות המתלוננת ומעמדה, כתב האישום הוגש על ידי הפרקליטות, ולא כפי שמקובל בדרך כלל בתיקים האלה, על ידי התביעה המשטרתית.
הגשת כתב האישום מתפרסמת לראשונה באתר "פוסטה" (7 יוני).

הנאשם כאמור הוא אחת הדמויות היותר מוכרות בכדורסל הישראלי, ששיחק בקבוצות בכירות בליגת העל ואף התנסה באימון כמאמן ראשי וכעוזר מאמן. בצעירותו שיחק בנבחרות הנוער והעתודה וגדל לצד כמה מבכירי הכדורסלנים. בהמשך אימן קבוצות ושימש כעוזר מאמן. כיום הוא מאמן קבוצת נוער באחד המועדונים הגדולים בארץ, במקביל להיותו מורה לחינוך גופני.

המתלוננת, שופטת בכירה בערכאה בה היא מכהנת, בשל הנסיבות לא צויין בכתב האישום שמה המלא.
לפי כתב האישום שהוגש בתום חקירת משטרת גלילות, העבירות התבצעו לפני כשנתיים על רקע רצונה של השופטת להתגרש. נטען כי הנאשם, כדורסלן העבר איים עליה כשאמר לה בין היתר: "אני אקבור אותך מתחת לאדמה, מתחת לבלטות, ולא אתן לך לגדל את הילדים".
בהזדמנות אחת, לפי הנטען, איים: "אם תמשיכי לדבר על גירושין, אני אתן לך בוקס ואעיף לך את כל השיניים מהפה".
נטען כי בהזדמנות אחרת, לאחר ויכוח על חלוקת כספים, איים הנאשם ש"ירצח אותה, יישב בכלא והילדים יסבלו".

מפרטי כתב האישום יוצא הדופן, עולה כי בסמוך לאחר הדברים האלה ובמהלך ויכוח, הנאשם תקף באלימות, לכאורה, את  אשתו השופטת וניסה לדחוף אותה מחוץ לחדר השינה. היא התנגדה, ובתגובה, כך נטען, הנאשם אחז בצווארה בשתי ידיו, לחץ עם אגודליו על גרונה והדף אותה לעבר המיטה, כשהוא אינו מרפה מאחיזתו בצווארה. לפי האישום, הוא חדל רק לאחר שבת זוגו השופטת השתנקה, ולאחר שהדפה אותו לאחור באמצעות ידיה. האירוע הותיר סימן אדום על צווארה.

הפרקליטות טוענת כי בהמשך אותו יום, בספטמבר 2019, הודיע הנאשם לאשתו: "בחיים לא אפרק את המשפחה, אני גדלתי על ערכים", ולאחר הדברים "התמימים" האלה המשיך באיום חמור: "אני אקבור אותך מתחת לאדמה, מתחת לבלטות".
לפי הנטען, בת הזוג השופטת נמלטה מחדרם לחדר המשחקים של הילדים, והותקפה על ידי בן הזוג גם שם.
ילדיהם של בני הזוג, קטינים, נזעקו מהקומה העליונה כששמעו את צעקת אמם, וכשהגיעו למקום, כך נטען, ראו את אביהם אוחז בצוואר אמם, מכופף את גבה ואז "מוליך אותה לכיוון הסלון". הכל כאשר הוא מפטיר לעבר הילדים שהוא "מחבק אותה". נטען כי הבן הגדול ניסה להרחיק את אביו מאמו וחצץ ביניהם.

מפרקליטו של הנאשם לא התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות