סטארט אפ משפטי: רשת משרדי עורכי דין

שתף כתבה עם חברים

13 משרדים מכל תחומי המשפט הפלילי והאזרחי חברו יחד לרשת המציעה שירות מקצועי משותף ומתמחה על פי תחומים. יו"ר הרשת עו"ד יפעת שי יוספזון: "שירות רב תחומי במודל המשרדים הגדולים ונגיש יותר"

יפעת שי יוספזון (יושבת במרכז) וחברי הרשת. מענה משולב

13 משרדי עורכי דין מהבולטים באזור חיפה והצפון התאגדו לרשת משרדים המרכזת תחת קורת גג אחת עורכי דין המתמחים בכל תחומי העיסוק המשפטי, תחת השם HPL – Haifa Professional Lawyers.
הרשת כוללת משרדים בתחומי המשפט הפלילי, משפחה, תעבורה, צבא, נדל"ן, מסים, עבודה, נזיקין, הגירה, עמותות, אזרחי ומסחרי. עו"ד יפעת שי יוספזון, סנגורית פלילית מחיפה, היא יושבת הראש ומייסדת הרשת אשר הוקמה בגלגולה הראשון כקבוצת נטוורקינג של עורכי דין מתחומי המשפט השונים. לאחר שיתוף פעולה פורה של מספר שנים וחילופי ידע מקצועי, הגיעה העת לשדרוג קבוצת המשרדים לרשת המעניקה שירות משותף ללקוחותיה באמצעות נבחרת עורכי הדין המרכזת במקום אחד תחומי התמקצעות מגוונים ומטפלת בלקוחות באופן סינרגטי.

"התוכנית היא מתן שירות מקיף שיש בו כל היתרונות של משרד גדול, המציע מענה מקצועי בתחומים השונים של המשפט", אומרת עו"ד שי יוספזון. "משרדי עורכי הדין ברשת נבחרו בקפידה, כולם בעלי מוניטין ותק של מעל 10 שנים עד 30 שנה במקצוע. גיוון תחומי ההתמחות גדול יותר מאשר במשרדים התל אביביים הגדולים, להבדיל מהם אנו מציעים מענה בתחום הפלילי – צווארון כחול וצווארון לבן, וכל תחומי המשפט האזרחיים. לקוחות רבים זקוקים למענה משולב אזרחי או פלילי-אזרחי: למשל תיק הטרדה מינית ודיני עבודה, תיק מיסוי אזרחי ופלילי, תיק תעבורה ונזיקין, ואפילו תיק משולב המחבר דיני משפחה ודיני תאגידים, עבור בעל חברה המבקש להסדיר את הירושה של הדור הבא.
"הרשת היא כמשרד גדול, המציע מענה מקיף תחומים, למעשה ללא החיסרון של הפירמות הגדולות בתל אביב, הצורכות תקורות גבוהות בשל הישיבה במתחם אחד יקר", מסבירה עו"ד שי יוספזון.
כיצד נוצר שיתוף הפעולה שבבסיס הקמת הרשת?
"נטוורקינג הוא מערכת יחסים. אחרי מספר שנים של היכרות קרובה מבססת אמון ועבודה מקצועית משותפת, אנו ממסדים את היחסים בתקנון, שעוסק בדרך קבלת חברי הרשת, דרך קבלת ההחלטות והיחסים הכספיים והאחרים".

גיבוש הכוח והשירות המשותף לרשת הוא יתרון גדול לא רק ללקוחות – אלא גם עבור עורכי הדין כמובן. מודל הרשת, החדשני למדי בישראל, עשוי לבלוט כבעל יתרון במיוחד בתקופה של האטה כלכלית ומשבר העובר על כל חלקי המשק, המגזר העסקי, ואף על כל המוסדות האזרחיים כמו מערכת המשפט שמאז תקופת הסגר הראשון עובדת בתפוקה חלקית. "מי שהשכיל לדחוף את עצמו, להתייעל ולשלב ידיים כמונו, לא ניזוק", אומרת עו"ד שי יוספזון. "זה הזמן, כשהעולם כולו עומד, להתקדם יחד, עם הכוח והניסיון המשותף". אלו הולידו בתקופת הקורונה יוזמות כמו קבוצת ווטסאפ למענה משפטי ראשוני, ו'מוקד אלימות במשפחה' של הרשת לטיפול בפניות שגדלו במיוחד בתקופת הסגר.

עו"ד יפעת שי יוספזון

חברי הרשת (בתמונה)
עו"ד יפעת שי-יוספזון – יו"ר ומייסדת HPL – משפט פלילי, ליטיגציה פלילית, ייצוג שוטרים וסוהרים, רישוי נשק.
עו"ד עודד להב עוז – תאגידים, הייטק ומשפט מסחרי.
עו"ד מירי נחשונוב (חברת מועצת העיר חדרה) – הגירה לישראל.
עו"ד ומגשרת יערה כרמלי אילוז – מקרקעין נדל"ן.
עו"ד דורון זיסו – קניין רוחני ונוטריון.
עו"ד יערית אוליאל – דיני תעבורה.
עו"ד משה פרץ (עו"ד ורו"ח) – מיסים וחדלות פירעון.
עו"ד אופיר רשף – רשויות מקומיות ודיני עבודה.
עו"ד ומגשרת רעות אקהאוז עמויאל – דיני משפחה וירושה.
עו"ד עדי בן שושן – נזיקין, לשון הרע וביטוח.
עו"ד שרון פוקס (כלכלן) – ליטיגציה מסחרית ותאגידים.
עו"ד הולי שוורץ (סא"ל במיל') – צבא וביטחון.
עו"ד נוי ברינט – דיני עמותות וארגונים ללא כוונת רווח.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות