קורס הכנה לבחינות הלשכה כבר מתחילת תקופת ההתמחות

שתף כתבה עם חברים

חברת LAWYERS מציעה קורס ראשון מסוגו ללימוד והקניית מיומנויות לקראת בחינות ההסמכה ולעבודת העו"ד, מהיום הראשון של ההתמחות 

עו"ד רועי ביטון, בעלים ומייסד; מימין עו"ד דנה שנהב בראור, מנהלת ההדרכה, ומשמאל המנכ"לית עו"ד אריקה סולומון וסר

חברת LAWYERS להכנה לבחינות הלשכה והכשרת עורכי דין, פותחת קורס חדש המציע הכנת עומק ולימוד מתחילת ההתמחות, לקראת בחינות ההסמכה. בחברה אומרים כי זהו קורס ראשון מסוגו בארץ, המרחיב את תקופת ההכנה לבחינת ההסמכה – משלושה או ארבעה חודשים לפני המבחן, לתקופה ארוכה הרבה יותר.
ההכנה המתמשכת תיתן בידי המתמחים כלים חזקים של חשיבה וכתיבה משפטית, ותאפשר הפנמה מעמיקה לאורך זמן, כזו שתיצור בטחון רב ובסיס רחב יותר של מיומנות וידע לקראת הבחינה ואחריה, בחיים המקצועיים עצמם.

לקורס ההכנה המקדימה של LAWYERS ניתן להצטרף בכל זמן לאורך תקופת ההתמחות.
ב-1 מאי ייערך אירוע השקה, כנס דיגיטלי לקראת תחילת ההכנה המקדימה, הרלוונטי לכל המתמחים המתעתדים לגשת לבחינות לשכת עורכי הדין במועדי דצמבר 2022 או יוני 2023.

לדברי המייסד והבעלים של החברה, עו"ד רועי ביטון, מתכונת הלימוד המתמשך תיתן מענה לחלקים החדשים והמורכבים של הבחינה – פרק הדין המהותי ופרק הכתיבה המשפטית. "אם בעבר חלק גדול מהמבחן היה מבוסס על שינון וזיכרון של פריטי ידע, כיום המתמחה נדרש בבחינת ההסמכה לחשיבה משפטית מעמיקה, להתמצאות בקריאת החוקים ופרשנותם, ניתוח משפטי, ולמיומנות בכתיבה משפטית טובה ונכונה", אומר עו"ד ביטון. "הבחינה דורשת מיומנויות של פרקטיקה מעשית – וזו גם מטרת קורס ההכנה המקדימה והלימוד היסודי, להכשיר את המתמחה לעולם המקצועי של עורכי הדין, ולהביא אותו במוכנות מיטבית לבחינת ההסמכה".

מסלול ההכנה המקדימה מציע למתמחים סדרת הרצאות דיגיטליות שבועיות וחומרי לימוד שניתן לתזמן אותם על פי הקצב האישי.
לכל קבוצת מתמחים יתלווה חונך-עורך דין לאורך כל תקופת ההכנה המקדימה.
לנרשמים לקורס ההכנה "הרגיל" (שלושה חודשים וחצי לפני המבחן), יוצע קורס ההכנה השבועית המקדימה בתקופת ההתמחות, ללא תשלום נוסף.

חברת LAWYERS הוקמה לפני שנה כמיזם משותף של עו"ד רועי ביטון, עו"ד אריקה סולומון-וסר וחברת ההשקעות "ספרו" בראשות איש העסקים היהודי-אמריקאי רוברט זינגר. את פעילות החברה מלווה ועדה אקדמית מייעצת, במטרה לשמור על איכות התכנים.
בראש הוועדה האקדמית עומדת הפרופ' למשפטים ושגרירת ישראל לשעבר באו"ם גבריאלה שלו. חברי הוועדה האקדמית הם השופטים בדימוס יגאל פליטמן, השופט בדימוס עודד מודריק ועורכי הדין ראובן (רובי) בכר, אביה אלף וציון אמיר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות