שוחררו אב ובנו מנתניה שנעצרו בחשד להברחת קוקאין

שתף כתבה עם חברים

בסרטון: החבילה שנתפסה (צילום: משטרה)

video
יומיים לאחר מעצרם של שמעון (54) ודוד (27) פלח, אב ובנו מנתניה, בחשד למעורבות בפרשת הברחת קוקאין לישראל, השניים שוחררו למעצר בית בפיקוחם של אחרים ובכפוף לערבויות כספיות.
לאחר שחלק מהחשודים שנעצרו בפרשה שוחררו תוך כדי תקופת מעצרם מבלי להביאם שוב לבית המשפט, פנה עו"ד ג'קי סגרון המייצג את האב ובנו למשטרה, וביקש לשחררם למעצר בית בפיקוח אחרים ובכפוף לערבויות.
לאחר הסכמת ימ"ר מרכז לתנאי השחרור שהוצעו, עו"ד סגרון פנה לבית משפט השלום בראשון לציון בבקשה להחלטה אשר תאשר את ההסכמות בין הצדדים. הבקשה אושרה.

כזכור, שוטרי ימ"ר מרכז ניהלו לאחרונה חקירה סמויה שהתמקדה בייבוא קוקאין, ממנה עלה כי הסמים הוסלקו במכשירים רפואיים בעלי מעטפת מתכתית, שנועדה למנוע לכאורה את חשיפת ההסלקה בעת השיקוף הביטחוני במעברי הגבול בארץ ובחו"ל. הבלשים הצליחו לשים ידם על חבילה שנשלחה ארצה, והעבירו את תכולתה – כשישה ק"ג חומר החשוד כקוקאין (קריסטל) למעבדות הזיהוי הפלילי.

במקביל המשיכו בפעילות סמויה שכללה איסוף ראיות נגד החשודים, ועצרו בפרשה שלושה גברים ושתי נשים, ובהמשך גם את שמעון ודוד פלח.
במשטרה חושדים כי החבילה שנתפסה אינה היחידה, וכי החשודים שנעצרו עד כה מעורבים במספר משלוחים של קוקאין אשר נתפסו בישראל אבל גם בחו"ל, מה שהופך את החקירה לבינלאומית.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות