פיצוץ מטען בניסיון חיסול של בכירים מארגון הרוש בנהריה

שתף כתבה עם חברים

לפי אחד הדיווחים שהגיעו לפוסטה, חברי הארגון היו בשיעור תורה ותצפיתן זיהה אלמונים מתעסקים ברכב, כאשר נחשפו – פיצצו ונמלטו

זירת הפיצוץ (צילום: רשתות חברתיות)

מטען התפוצץ הערב ברכב שנמצא בשימוש של בכירים בארגונו של שמוליק הרוש (3 ביולי).

סמוך לשעה 23:10 התקבל דיווח על פיצוץ ברכב בשכונת אוסישקין בנהריה. בעל הרכב (32), המוכר למשטרה, דיווח כי בעת שיצא אל רכבו, הבחין בחפץ חשוד הנראה מוצמד לרכב.  לאחר זמן קצר אירע פיצוץ שגרם לנזק רב לרכב, אך איש לא נפגע. חוקרי המשטרה החלו לאסוף ראיות וממצאים מהזירה במטרה להתחקות אחר זהות החשוד במעשה.

לפי מידע, שהגיע לאתר פוסטה, מפי גורמים בלתי רשמיים, הפיצוץ היה ברכב של איש כספים של שמוליק הרוש, זמן קצר לאחר ששניהם היו באירוע חברתי בעיר  שיעור תורה בבית כנסת. גורם בעיר נהריה סיפר כי תצפיתן של הרוש שנותר בחוץ לשמור על הרכב הבחין בשני רוכבי אופנוע נצמדים לרכב ומדביקים לו דבר מה, והחל לצעוק. כאשר מי שהצמידו את המטען הבינו שנחשפו, הם לחצו על השלט והפעילו את המטען. בנס גדול לא היו נפגעים. ניידת שחלפה במקום ביצעה מרדף אחרי אופנוע חשוד ועליו על פי העדויות שני אנשים. מבדיקה ראשונית עולה כי המטען, ככל הנראה, הוצמד בסמוך לאחד מגלגלי הרכב.

יש לציין כי זהו ניסיון ראשון מזה תקופה ארוכה שבו נרשם ניסיון פגיעה בצד של הרוש. האצבע המאשימה מופנית כלפי הצד של מיכאל מור, אך, כאמור, בשלב זה אין לכך אישור.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות