כתב אישום: מוכר למשטרה תקף וניסה לחטוף שליח של מסעדה

שתף כתבה עם חברים

הפרקליטות טוענת כי לאחר שחבריו תקפו את השליח, הנאשם הצטרף לתקיפה ובהמשך ניסה להכניס בכוח את השליח לתוך הרכב, אך לא הצליח

צילום להמחשה מתוך יוטיוב

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש כתב אישום נגד דורון זהבי (50), מוכר למשטרה מבני ברק, בטענה שתקף אדם אחר וניסה לחטוף אותו.
זהבי נעצר בתחילת חודש ינואר ומעצרו הוארך מאז מעת לעת. לפי כתב האישום ב-4 בינואר הוא הגיע ברכבו למסעדה ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן יחד עם שלושה אחרים, ובזמן שהוא החנה את הרכב במפרץ חניה סמוך, חבריו יצאו נכנסו למסעדה במטרה להתעמת ולתקוף שליח של המסעדה, תושב קלקיליה.

מכתב האישום עולה כי האחרים ביקשו מהשליח, על רקע שאינו ידוע, לצאת מחוץ למסעדה, שם היכו וקיללו אותו תוך ששאלו: "אתה רוצה למות היום?".
בכתב האישום נטען כי דקה לאחר מכן יצאו חבריו של זהבי והשליח בשנית מהמסעדה והגיעו לחזיתה. לפי כתב האישום, השלושה שבו ותקפו את השליח, עד שזהבי יצא מהרכב והצטרף אליהם; נטען כי יחד הם היכו את השליח מכות נמרצות בגופו ובראשו, חנקו אותו, בעטו בו והיכו בו באגרופיהם.

הפרקליטות טוענת כי תוך כדי תקיפתו, זהבי וחבריו אמרו לשליח "בוא לסיבוב", וניסו להכניסו בכוח למושב האחורי ברכב, תוך כדי שהמשיכו להכותו. השליח התנגד, נאבק והצליח לצאת מהרכב. או אז, כך נטען, החבורה עזבה את המקום.

כתוצאה מהתקיפה נחבל השליח בראשו ובגופו. התשתית הראייתית נגד זהבי מתבססת על עדות השליח וצילומי אבטחה שתיעדו את התקיפה והגעת המעורבים למקום. זהבי אף זוהה על ידי מכריו בעת שצפו בצילומי האבטחה. איכונים סלולריים מחזקים את התיק נגדו.

למרות כל אלה, הנאשם שמיוצג על ידי עו"ד קובי בן שעיה מכחיש את המיוחס לו. לטענתו, הוא נוהג לתת את רכבו לחברים שונים, אם כי לא ידע לנקוב בשמותיהם של מי שהשתמשו לכאורה ברכב ביום התקיפה. כמו כן טען הנאשם כי מאחר שראייתי אינה טובה דיה כדי לזהות את עצמו בסרטונים שהוטחו בו.

לצד כתב האישום הגישה הפרקליטות בקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים, ממנה עולה כי בעברו הרשעות קודמות, כולן בעבירות אלימות, בגינן ריצה מאסרים. כמו כן תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי בר הפעלה.
מעצרו של הנאשם הוארך עד להחלטה אחרת.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות