חשד: נערים מהצפון סחטו 20 אלף שקל מבת 14 והפיצו סרטון עירום שלה

שתף כתבה עם חברים

הסרטון ששלחה הנערה לקבוצה סגורה באפליקציה חברתית הגיעה לקטינים שסחטו ממנה גם תכשיטים. כאשר לא יכלה לשלם עוד – הם הפיצו את הסרטון

מוקד 105 (צילום: משטרה)

יחידה 105 בלהב 433 ערכה בימים האחרונים חקירה סמויה בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 105 אודות סחיטה מינית של קטינה.
לפי החשד, הקטינה שהיתה חברה בקבוצה סגורה של בני נוער באפליקציה חברתית, השתתפה ביחד עם חברי הקבוצה בתחרות ביניהם שנקראה "למי הגוף היפה". במהלך התחרות שיתפו הקטינים מרצונם החופשי סרטוני עירום אינטימיים אישיים וחודרניים.

במהלך החקירה עלה כי הסרטון שצילמה ושיתפה הקורבן הגיע לידי שני קטינים, שהחלו לסחוט אותה באיומים לשלם להם סכומי כסף גדולים או שהסרטון יופץ בקרב ילדי בית הספר. הנערה נאלצה לשתף פעולה עם הסוחטים, ובמועדים שונים שילמה להם 20 אלף שקל במזומן ומסרה להם תכשיטים. ואולם, מהחקירה עולה כי הסוחטים המשיכו לאיים בניסיון לסחוט כספים נוספים, ומשלא קיבלו את מבוקשם – הפיצו את הסרטון.

לאחר פעולות חקירה מאומצות אותרו שני החשודים ונעצרו עם המעבר לחקירה גלויה (27 ינואר). הם חשודים בקבלת דבר במרמה, מעשה מגונה בקטין שטרם מלאו לו 16 בהסכמה שהושגה במרמה, שימוש בגופו של קטין לפרסום תועבה ובו דמות קטין, סחיטה באיומים והטרדה מינית.
השניים הובאו לבית משפט השלום בראשון לציון, שם הוארך מעצר אחד מהם עד 30 בינואר, ומעצרו של החשוד השני הוארך עד 28 בינואר.

אילוסטרציה

יחידה 105 פועלת להגנה על ילדים ונוער ברשת האינטרנט. ביחידה פועל, בין היתר מוקד 105 – המוקד הלאומי להגנה על ילדים ונוער ברשת. המוקד משלב פעילות משטרתית במאבק באלימות רשתית לצד נציגי משרדי ממשלה: המשרד לביטחון פנים, משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד המשפטים ומשרד הרווחה. המוקד מעניק שירות הוליסטי לציבור בתחום עיסוקה של היחידה.
במסגרת היחידה פועלים מפלג חקירות ומפלג מודיעין המפעילים כלים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור ואכיפה נגד עבריינים המבצעים עבירות כלפי קטינים באינטרנט.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות