חשד לסרסרות בקטינה בת 12: נעצרו האם, הדודה, וגבר בן 70

שתף כתבה עם חברים

הילדה ברחה ממעון לנערות בסיכון אל מתחם צימרים ודירות להשכרה, בו אמה מתגוררת. בפשיטה משטרתית נמצאה הילדה מבלה את הלילה ביחידת דיור של גבר זר, ונעצר גם בעלי המתחם

מן הפח אל הפחת (אילוסטרציה: יוטיוב)

חוקרי מחלק הנוער ובלשי היחידה המרכזית במחוז צפון פשטו לפנות בוקר (25.7) על מתחם צימרים בצפון, וחילצו מממנו ילדה בת 12 שהיתה בחדר עם גבר כבן 70 בשעות הלילה. הגבר, המתגורר במתחם, נעצר בחשד שביצע עבירות מין בילדה. נעצרו גם אמה (38), שאף היא מתגוררת באותו מתחם, דודתה העובדת במקום (40) ובעל מתחם הצימרים (63).

מדובר במתחם ובו כמה יחידות דיור, שאת חלקן מאכלסים דיירי קבע בשכירות חודשית, ואחרות מושכרות על בסיס תיירותי. לפני כשלושה שבועות ברחה הילדה ממעון לנערות בסיכון בו היא מתגוררת. לכאורה היא ברחה אל חיק אמה, אך לפי מידע שהגיע למשטרה עלה חשד שהאם והדודה מסרסרות בה.

הקטינה בת ה-12 נמצאה כאמור הלילה ביחידת דיור של גבר בן 70, ובמיטתו, שהיא גם המיטה היחידה בחדר. הילדה הוחזרה למעון בו היא שוהה באמצעות משרד הרווחה. בית משפט השלום בנצרת האריך את מעצרם של החשודים עד יום שני (29 ביולי).

עו"ד סרי חורי, שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את הגבר החשוד באונס הקטינה: "מדובר באדם כבן 70 ללא עבר פלילי. האיש משתף פעולה עם חוקריו, מכחיש את החשדות ומסר גרסה להשתלשלות האירועים. לטענתו, לאור המצב המשפחתי המורכב והקשה של הילדה והאמא, הוא סיפק לילדה מזון וקורת גג. אנו מקווים שהמשטרה תחקור בהקדם את גרסתו".

עו"ד רן שחם, המייצג את האם: "בדיון הועלו על ידנו כשלים באופן ההתנהלות המשטרתית. האם מכחישה מכל וכל את החשדות המיוחסים לה וטוענת לחפותה. אנו מקווים שהיחידה החוקרת תבחן את הדברים ותשחררה במהרה".

עו"ד לירון מלכה, המייצגת את הדודה: "מרשתי עובדת במתחם הצימרים. היא פועלת אך ורק בהתאם לדרישות מעסיקה כגון מסירת מפתחות, קבלת תשלום וניקיון היחידות. אין לה כל קשר לדיירי קבע במתחם, ואין לה כל קשר למה שמתבצע בדלת אמות הצימרים. החקירה בראשיתה, ואני תקווה שהתמונה תתבהר ומרשתי תשוחרר".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות