תוך יממה: שלושה הרוגים בתאונות דרכים

זירת התאונה בכביש 443 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

שלושה הרוגים בתאונות דרכים ביממה האחרונה.
אתמול (ראשון, 16.2) סמוך לשעה 11:15 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי בכביש 80 סמוך לאבו ג'ודה בנגב. חובשים ופראמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו של גבר כבן 70, ופינו לבית החולים סורוקה נפגעת אחת במצב קל. חובש רפואת חירום במד"א, אחמד אבו ג'ודה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר לכוד ברכב הפרטי כשהוא מחוסר הכרה. לאחר פעולות חילוץ של לוחמי האש ביצענו בו פעולות החייאה, אך הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה ונאלצנו לקבוע את מותו. נפגעת נוספת בתאונה טופלה על ידינו, ופינינו אותה לבית החולים במצב קל".

בתאונה אחרת שהתרחשה אתמול סמוך לשעה 14:30 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בכביש 443, ממחסום מכבים לכיוון ירושלים. צוותים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו של צעיר בן 25. פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר סיפר: "הצעיר שכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלה רב מערכתית והיה ללא דופק וללא נשימה, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

זירת התאונה בכביש 40 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

היום (שני, 17.2) סמוך לשעה 07:20 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת רחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חרום על אופנוע מד"א, עדן סיני, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו על הכביש אופנוע ובסמוך שכב גבר כבן 40 עם חבלה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

 

השארת תגובה

Comments icon

סמן כאן שאינך רובוט