איו"ש: ילד ישראלי בן 3 ושני פלסטינים נהרגו בתאונה

שתף כתבה עם חברים
זירת התאונה (צילום: דוברות המשטרה)

בשעה 15:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונת דרכים בכביש 465 בצומת עופרים. כתוצאה מהתאונה נהרגו שני פלסטינים וילד ישראלי בן 3.

במסגרת חקירת נסיבות התאונה ומאיסוף ממצאים ראשוניים בשטח על ידי בוחני התנועה של מחוז ש"י עולה בשלב זה כי הרכב הפלסטיני שהגיע מכיוון הכפר שוקבא, מדרום לצפון ביצע ככל הנראה פרסה בקו הפרדה רצוף, רכב ישראלי שהגיע מהנתיב הנגדי ונסע לכיוון כללי מודיעין עילית התנגש בדופן של הרכב הפלסטיני שביצע פרסה.

כתוצאה מהתאונה נקבע מותם של שלושה בניהם ילד כבן 3 ושלושה פצועים באורח קשה גבר, אישה וילדה פונו לטיפול רפואי בבתי החולים. עוד עולה מהחקירה כי מבדיקת הרכב הפלסטיני מדובר ברכב שהורד לפירוק ואסור בשימוש.

רב פקד גליל אליהו, קצין בוחני התנועה של מחוז ש"י ציין: "מיד עם קבלת הדיווח על התאונה הגענו למקום והתחלנו לבצע פעולות לאיסוף ממצאים ראשוניים ולברור נסיבות התאונה. גם בשעה זו אנו פועלים בשטח במטרה למצות את חקירת נסיבות התאונה הטרגית".

מנהל מרחב ירקון במד"א דורי חיים סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות רכב ישראלי ופלשתינאי. הצוותים הגדולים של מד"א וכוחות הרפואה של צה"ל שהגיעו למקום החלו מיד בבדיקות רפואית לפצועים שהיו לכודים ברכבים. שני פצועים הפלשתינאים היו מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רופא צבאי קבע את מותם. מהרכב השני חילצנו בסיוע כוחות הכיבוי ארבעה פצועים, ילד כבן 6 היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות בשטח נקבע מותו. ילדה כבת 9 שהייתה מחוסרת הכרה סבלה מפגיעה אנושה, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ולאחר פעולות החייאה ממושכות היא פונתה לבית חולים בלינסון כשמצבה קריטי, גבר ואישה בשנות ה 30 שנפגעו באורח קשה מאוד היו בהכרה מעורפלת, העברנו אותם לניידות לטיפול נמרץ ופינינו אותם במצב קשה מאוד לבתי החולים שיבא בתל השומר ובלינסון".

עדכון: הערב (5 בדצמבר) הובאו לקבורה הללי מעודד ז"ל בת ה-9 שמותה נקבע בבית החולים, ואחיה טוב ראי מעודד ז"ל בן ה-3. זוג ההורים יניב והודיה מעודד שנפצעו קשב בתאונה עדיין מאושפזים בבית החולים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות