אישום: תפס את חברתו לשעבר עם חברו – ודקר אותו קשות

שתף כתבה עם חברים

מכתב האישום עולה כי הנאשם נכנס לדירת חברו, ראה את חברתו לשעבר שוכבת לצד חברו ולצד בחורה נוספת, ולאחר עימות קולני דקר אותו מספר רב של פעמים

זירת דקירה (צילום ארכיון להמחשה: פלאש 90)

כתב אישום הוגש נגד אברהם קקון (20), מוכר למשטרה מאלעד, בטענה שדקר מספר פעמים ובצורה קשה את חברו.
הרקע: "סכסוך על רקע רומנטי".

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת מרחב דן, ב-21 במרץ שהה ר', צעיר בשנות ה-20 לחייו, בדירתו  בקריית אונו יחד עם שתי חברות, אחת מהן חברתו לשעבר של קקון. סמוך לשעה 5:20 לפנות בוקר נכנס קקון לדירה, בעת שהדלת לא היתה נעולה, כשהוא מצויד בסכין, וראה את ר' שוכב במיטתו כששתי הצעירות שוכבות לצדו.

מכתב האישום עולה, כי קקון צעק על ר' ודרש ממנו לצאת איתו החוצה. כשיצאו מהחדר, כך נטען, קקון דקר את ר' מספר רב של דקירות בחזה, בבטן ובאגן, גרם לו לחבלות חמורות, ופצע אותו קשה. צוות מד"א שהוזעק למקום העניק לר' טיפול רפואי ראשוני, ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים שיבא בתל השומר. בבית החולים הוא נזקק לסדרת טיפולים ולניתוח.

מיד לאחר אירוע הדקירות, קקון נמלט מהמקום. שוטרי מרחב דן הצליחו לאתר ולעצור אותו. בדיונים להארכת מעצרו ייחסה לו היחידה החוקרת ניסיון רצח. ואולם, לאחר מספר הארכות מעצר לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש כתב אישום המייחס לו עבירה של חבלה בכוונה מחמירה בלבד.

כתב האישום מתבסס על עדותו של ר', עדויות עדי ראייה, והודעות ששלח קקון לשתי הצעירות לאחר האירוע האלים, אשר קושרות אותו לאירוע.

קקון, המיוצג על ידי עו"ד שמשון וייס, הכחיש את מעורבותו באירוע ומסר גרסה שלטענת הפרקליטות אינה עולה בקנה אחד עם מכלול הראיות שנאספו.

לצד כתב האישום, הוגשה בקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות