הזיונים של אפי נווה

שתף כתבה עם חברים

על המוסר החדש של מערכת אכיפת החוק, שמתחילה לראות עבירה פלילית ביחסי מין בין עובדי המגזר הציבורי, ועל התיק המפורר של יאח"ה (וגל"צ) נגד ראש לשכת עורכי הדין הכי טוב שהיה כאן

מאז שחשף את הגילדה המשפטית בסרט של "עובדה", הפרשנים בעיתונות ובערוצי הטלוויזיה הציבוריים והמסחריים, ממלכת האינטרסים הפוליטים והתוכן השיווקי, הפכו אותו לנסיך הסיאוב והשחיתות. כאילו שהשופטים חייבים להישאר מורמים מעם, כאילו לשופטים אסור להתחכך בפורום חברתי שנתי עם תובעים וסניגורים, פוליטיקאים ועיתונאים

נו טוב, אז מה היה לנו שם אמש בשעה עשר בלילה. מחוץ לבית המשפט היתה סערה מהסוג הטוב של גשם ורוחות, חורף ישראלי, שזה לא באמת חורף. בתוך האולם של השופט עלא מסארווה החלה להתברר תוך זמן קצר מאוד עוד סערה ישראלית, פייק סערה, מבית היוצר של מערכת אכיפת החוק חסרת הרסן. מזה זמן מה שהמערכת איבדה את כל הבלמים הליברלים והנאורים שהיו לה פעם לטובת השמרנות החשוכה מהקואליציה הבלתי אפשרית של מרצ והבית היהודי – קואליציה מוזרה שרואה פגם מוסרי בכל מה שקשור ליחסי מין שמקיימים גברים עם נשים, ואין לך אף לובי גברי נגדי שמעז להתנגד לה. לוזרים.

נציג המשטרה, פקד עודד אררה, אפילו הזכיר זאת באולם, בתגובה לטיעון המנצח של הסניגור בועז בן צור, על כך שמעבר ליחסי המין הלא מוכחשים לא הוטחה במרשו שום ראיה פוזיטיבית על פעולה שביצע במועד ובמקום הרלוונטים – דיוני הוועדה למינוי שופטים. או אז פלט פקד אררה את המשפט המבטא מוטו חדש של המערכת בעבירה של הפרת אמונים, "אנחנו מתייחסים גם לסוגיית המוסר שבעצם קיום יחסי המין לא רק ל… ", אבל מיד היסה אותו החוקר הבכיר והוותיק, רפ"ק אסף וילפיש.

ההערה הזו, ספק אם נכנסה לפרוטוקול, אבל זכיתי לשבת מאחורי ספסל התביעה כדי לשמוע אותה, ואת הלחישה של וילפיש. מה שהתחבר לי מיד לערעור ההזוי של הפרקליטות על הזיכוי של ניצב ניסו שחם מתיק היחסי מין שקיים עם שוטרות. השופט בני שגיא מבית משפט המחוזי קבע כי היו יחסי מין בהסכמה אבל לא הוכחו מקרים של ניצול יחסי מרות העולים עד כדי הפרת אמונים או שוחד מיני, כפי שרצתה הפרקליטות.

ניסו שחם. עצם קיום יחסי המין עם שוטרות, גם אם בהסכמה, מהווה השחתה של המערכת

השבוע התברר כי בלשכה של פרקליט המדינה לא מכבדים יותר גם שופטים ליברלים נאורים, כאלה שאינם מיישרים קו עם האג'נדה החדשה מאמריקה המאיימת על חיי המין של בני האדם, כפי שהכרנו אותם עד כה. הפרקליטות הגישה לבית משפט העליון ערעור על הזיכוי בטענה שעצם קיום יחסי המין על ידי הקצין הפופולרי ניסו שחם מהווה השחתה של המערכת הציבורית. כך!!!

השדרנית יעל דן, עיתונאית פמניסטית מובהקת, הבינה במהלך יום השידורים הדרמטי של גלי צה"ל בו נחגגה החשיפה שלהם, על הזיונים של אפי נוה, שלא היו כאן יחסי מין בכפייה או הטרדות מיניות, אלא נהנתנות לשמה של נשים וגברים. לפיכך, יש כאן שני צדדים למטבע השוחד, היא אמרה, ובפעם הזו צריכות לבוא חשבון גם עם הנשים שנטלו חלק בקומבינה משכבר הימים – זיונים תמורת קידומים.

התובנה הזו לא חלפה כנראה במוחו של פרקליט המדינה שי ניצן המלווה את החוקרים בכל צעד, עקב נבצרותו של היועמ"ש אביחי מנדלבליט, חברו האישי של נוה. לידיעתכם, ניצן הוא זה אשר קיבל את המידע הגולמי מכתבת גל"צ, הדס שטייף, והורה לראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה לפתוח בחקירה. היה זה מספר ימים בלבד לאחר שאפי נוה האשים אותו בכל הצרות שלו בפרק האחרון של "עובדה", אז כמאמר הקלישאה, הזיונים של אפי נוה נפלו לו משמיים.

פרקליט המדינה במינגלינג משעשע עם יו"ר לשכת עורכי הדין בכנס אילת 2017. אפי נוה האשים את שי ניצן בצרות שלו בפרק האחרון של "עובדה", אז כמאמר הקלישאה, הזיונים של אפי נוה נפלו לו משמיים

ניצן הורה אמנם על המעצר של השופטת ועורכת הדין המצודדות, כדי שיודו בכך שהן ניהלו פלירט עם נוה במועדים שונים. לפחות אחת מהן גם ניהלה איתו שיחות אירוטיות בנוסח, "אני יבוא עלייך מאחורה ואכניס לך אותו עמוק עמוק", ומה תעשה לי עוד, השיבה החתלתולה הסקסית, "אני אבוא ואגמור לך ב…". 

פרקליט המדינה הנאור שלנו נחשף להרבה טקסטים מהסוג הזה בחקירה, אבל אחרי שלקח את שלו מהנשים היפות שנחרדו מריח הליזול בתא המעצר ושפכו הכל, הוא גם הורה לשחרר אותן ולא להביאן להארכת מעצר. תכלס, מה הן כבר עשו ומה הן עוד יכולות לעשות. לגבי נוה זה כבר חשבון אחר, אותו היתה חובה מוסרית להציב בתא החשודים של בית המשפט בתל אביב אל מול הצלמים וגדודי האקטיביסטים, כדי שייקח חלק בחגיגה הדביקה של מהדורות הלילה בערוצים המתחדשים.

החלטת השחרור של הנשים בתיק אפשרה לשופט מסארווה לאמץ את הטיעון של הסניגור על אפליה בין חשודים באותה עבירה, ולשחרר את נוה, מה שעורר תהיות לגבי המניעים של מקבלי ההחלטות אשר הורו על השלכתו אל גוב האריות התקשורתי, חרף הידיעה הברורה שחומר הראיות אינו מחייב הארכת מעצר. שאחרת היו מבקשים עיכוב ביצוע של ההחלטה עד לערעור. אגב, בקדנציה של שי ניצן  נחקרו בחשד לעבירות מין דומות ואחרות מתחום טוהר מידות שמונה ניצבים של משטרת ישראל, אף אחד מהם לא הובא להארכת מעצר. 

לא רק קומבינות בין פוליטיקאים לעורכי דין ושופטים יש בגילדה, אלא גם יחסי מין, שומו שמיים. הזיונים של אפי נוה התחילו שם, מפמפמת הדס שטייף בגל"צ, ובדיעבד מתברר לי שרק אני הלכתי לישון שם לבד, לא לפני שנהגתי להזהיר את נוה מפני היפהפיות המשכילות הרבות שפשוט היו מקרקרות סביבו עד כלות

המינגלינג של הגילדה

אפי נוה בחר להכניס את המצלמות של "עובדה" לטרקליני השופטים והאח"מים בקומות הגבוהות של כנס לשכת עורכי הדין באילת. הגילדה הזו, שנתפשה תמיד כיהירה ומתנשאת, היתה חסומה לציבור הרחב במשך עשרות שנים מקום המדינה, עד לכניסתו של נוה לתפקיד. נוה פתח את הגילדה – שופטים, פרקליטים, עורכי דין ועיתונאי משפט נטלו חלק בסדרה אינסופית של כנסים ופורומים מתוקשרים בעידן של ריבוי ערוצים ורשתות חברתיות.

מאז, הפרשנים בעיתונות ובערוצי הטלוויזיה הציבוריים והמסחריים, ממלכת האינטרסים הפוליטים והתוכן השיווקי, מעקמים את האף ומתגוללים עליו עד שהפכו אותו לנסיך הסיאוב והשחיתות. כאילו שהשופטים חייבים להישאר מורמים מעם, כאילו לשופטים אסור להתחכך בפורום חברתי שנתי עם תובעים וסניגורים, פוליטיקאים ועיתונאים.

אז עכשיו, לא רק קומבינות בין פוליטיקאים לעורכי דין ושופטים יש בגילדה, אלא גם יחסי מין, שומו שמיים. הזיונים של אפי נוה התחילו שם, מפמפמת הדס שטייף בגל"צ, ובדיעבד מתברר לי שרק אני הלכתי לישון שם לבד, לא לפני שנהגתי להזהיר את נוה מפני היפהפיות המשכילות הרבות שפשוט היו מקרקרות סביבו עד כלות – כל מי שראה, יודע.  

אז הגיעה עת לגילוי הנאות. פרשנים ועיתונאים רבים השתתפו בכנסים האלה, ואני בינהם. הם הקפידו לסעוד בחדרי האח"מים, עם האשה והילדים, חלקם על חשבונם הפרטי או הערוצים בהם הם מועסקים, אחרים על חשבון הלשכה, הוצאה של כ-1500 שקלים לעיתונאי בתמורה למאמרים, הרצאות והשתתפות בפאנלים מקצועיים. עכשיו, הפרשנים הבכירים שבינהם, רביב דרוקר, ברוך קרא, ואפילו אילנה דיין, כאלה המקבלים משכורות עתק של עשרות אלפי שקלים מדי חודש, מדווחים על המינגלינג הקסום באילת כעל המקום שבו טימאו את היכלי המשפט באמצעות השחיתות המינית שאף אחד לא הוכיח.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות