המתלוננת כבר לא חוששת? החבר לשעבר השתחרר למעצר בית

שתף כתבה עם חברים

בית משפט נענה לבקשת הסנגורים ושחרר בתנאים מגבילים נאשם בתקיפת חברתו לשעבר והחזקת כ-280 גרם קנאביס

המתלוננת כבר לא חוששת (אילוסטרציה)

שופט בית משפט השלום בקריות, מוחמד עלי, הורה לשחרר בתנאים מגבילים את תושב קרית ים הנאשם בתקיפת בת זוגו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית.

לפי כתב האישום נגד הנאשם (32), בצהרי ה-17 בנובמבר, על רקע ויכוח בינו לבין חברתו, הוא חנק אותה ומשך בשיערה. נטען כי היא הצליחה להימלט ממנו לחדר השינה. כמו כן נטען כי השוטרים שהגיעו אל המקום ערכו חיפוש ומצאו במקומות שונים בדירה קנאביס ארוז בשקיות ניילון, במשקל כולל של כ-280 גרם נטו.

מלבד כתב האישום, התביעה ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. לאחר מספר דיונים, תסקיר מבחן שהוגש בעניינו של הנאשם קבע כי ניתן לשחררו בתנאים מגבילים שעיקרם מעצר בית, בפיקוח אימו וחברו הטוב – שנמצאו על ידי שירות המבחן כראויים לשמש כמפקחים.

עו"ד מלכא עו"ד גולן

התביעה, באמצעות עו"ד אורי אדלר, התנגדה לשחרור בתנאים. מנגד, סנגוריו של הנאשם, עו"ד בנימין מלכא ועו"ד הילה גולן ביקשו לאמץ את המלצת שירות המבחן, תוך שציינו כי אף המתלוננת עצמה – אשר עברה להתגורר באזור חדרה והחליפה את מקום עבודתה – אמרה לקצינת המבחן כי אינה חוששת מהנאשם. כמו כן ציינו הסנגורים כי הנאשם עתיד להשתלב בקבוצה טיפולית.

השופט עלי החליט לבסוף לאמץ את המלצת שירות המבחן והורה לשחרר את הנאשם למעצר בית, בכפוף לתנאים כספיים ואיסור יצירת קשר עם חברתו לשעבר. 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות