המשטרה: מהנדסי הטכניון קבעו שאמינות מצלמות א-3 גבוהה מאוד

שתף כתבה עם חברים

בימים אלה מסכמים הבודקים את מכלול הבדיקות שנערכו למצלמות אשר אמינותן הוטלה בספק

משטרת ישראל הודיעה היום (רביעי, 29.8) כי מהנדסי הטכניון מסכמים בימים אלה את מכלול הבדיקות שנעשו למערכת מצלמות המהירות א-3. לפי המשטרה, מהעדכון שהעביר הטכניון למשטרה, אמינות המצלמות גבוהה מאוד.

דו"ח הבדיקות של מהנדסי הטכניון נמצא בשלבי גיבוש סופיים. מהמשטרה נמסר כי עם קבלת הדוח הסופי – הוא יועבר לעיון ואישור פרקליטות המדינה. בכפוף לאישור זה, תחודש האכיפה והנפקת הדו"חות בתקופה הקרובה.

המשטרה הוסיפה והתייחסה לעניין תשלום דו"חות. "ללא קשר לפרסום דו"ח הבדיקות, ועל מנת להקל על הציבור, ניתנת ארכה נוספת לתשלום הקנס המקורי, וזאת עד ליום 15.10.18. בנוסף, דוחות שממתינים לקביעת מועד לדיון בבתי המשפט מיום 10.6.18 ועד למועד הודעה זו, יקבלו מועד דיון חדש", נמסר.

בכפוף להודעת המשטרה הסופית לעניין המשך הפעלת המצלמות, תימסר הודעה בנוגע לטיפול בחריגות המהירות שתועדו על ידי מצלמות א-3 ב"תקופת הביניים" שבה נבדקו המצלמות על ידי הטכניון.

"בהמשך לשאלות שקיבלנו מהציבור נבהיר, כי הבדיקה הספציפית בגינה ביקשנו בתיאום על הפרקליטות להשהות את התשלומים על דו"חות המהירות, נותחה לעומק על ידי הטכניון ונמצא כי איננה מעידה על בעיית אמינות כלשהי", נמסר מהמשטרה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות