לשכת עורכי הדין יוצאת בקמפיין חדש: "לביטוח לאומי נכנסים רק עם עורך דין"

שתף כתבה עם חברים

בלשכה מציינים כי ישנה חשיבות גדולה לייצוג משפטי שכזה, שכן ההליך המתנהל מול הביטוח הלאומי הוא הליך מעין משפטי

קמפיין חדש של לשכת עורכי הדין – צילום פרטי

לשכת עורכי הדין השיקה אתמול קמפיין חדש, שקורא לציבור להשתמש בשירות משפטי מקצועי של עורך דין, בעת ניהול הליך מול ועדות הביטוח הלאומי. מטרת הקמפיין היא העלאת המודעות בקרב הציבור הרחב, לחשיבות ייצוג משפטי מקצועי בעת ניהול הליכים מול הביטוח הלאומי, שיאפשר מיצוי מלא של הזכויות.

בלשכה מציינים כי ישנה חשיבות גדולה לייצוג משפטי שכזה, שכן ההליך המתנהל מול הביטוח הלאומי הוא הליך מעין משפטי, ומחייב הבנה משפטית מקיפה על מנת להגיע למיצוי זכויות בהליך. עוד אומרים בלשכה, כי הליך מול ועדות הביטוח הלאומי הוא הליך רגיש שדורש חיסיון, ורק על עורכי דין חלים כללי אתיקה הנוגעים לחיסיון עורך דין-לקוח, אשר יגנו על פרטיותם של הפונים.

עו"ד אבי חימי

ראש לשכת עורכי הדין עו"ד אבי חימי אמר כי "רק לעורכי דין יש את הידע המקצועי שיאפשר לציבור לקבל את כל הזכויות. הליך מול ועדות הביטוח הלאומי הוא אירוע מורכב – משפטית ואישית. שנים רבות טענו כל מיני שרלטנים ומומחים מטעם עצמם שהם יכולים לנהל הליך כזה, אך התוצאות והתלונות מדברות בעד עצמן. רק עורכי דין, בעלי ידע משפטי מקצועי רחב וניסיון בניהול הליכים משפטיים מחד, ומחוייבות לאתיקה מקצועית קפדנית מאידך, יאפשרו לציבור מיצוי מלא של הזכויות בהליכים מול ועדות הביטוח הלאומי".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות