הוארך מעצר צעיר החשוד בדקירה של עורך בקריית ים

שתף כתבה עם חברים

על פי המשטרה, הצעיר תקף את הקורבן באמצעות חפץ חד ופצע אותו אנושות והוא חשוד בניסיון רצח. מעצרו הוארך בשישה ימים

זירת הדקירה בקריות (צילום: דוברות המשטרה)

יומיים לאחר שעורך דין אזרחי מקרית מוצקין נדקר אנושות בקרית ים, בית משפט השלום בקריות האריך היום את מעצרו של הצעיר שנעצר בגין ניסיון הרצח.
כזכור, השבוע (3 ינואר), סמוך לשעה 20:10 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב כרמל על פצוע באירוע דקירות  בשדרות פנחס ספיר. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו את הפצוע לבית חולים רמב"ם בחיפה, תוך כדי החייאה וכשמצבו אנוש. לאתר "פוסטה" נודע כי מדובר בעורך דין המתמחה במשפט אזרחי בתחומים של נזיקין, מקרקעין, נדל"ן וצווארון לבן.

לאחר פחות מיממה נעצר על ידי שוטרי תחנת זבולון איתי בן עמי (21) מקרית ים, בחשד למעורבות בדקירתו של עורך הדין. המשטרה מייחסת לו עבירות של ניסיון רצח, קשירת קשר לפשע ופציעה כשעבריין מזויין.
לאחר חקירתו הראשונית, היום הוא הובא לבית משפט השלום בקריות, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו ב-14 ימים. על פי המשטרה, הצעיר תקף את הקורבן באמצעות חפץ חד ופצע אותו אנושות.

מהדיון עלה כי נחקרו מספר חשודים נוספים, אך הם שוחררו. לטענת נציג היחידה החוקרת, החשוד קושר את עצמו לזמן, למקום ולדברים נוספים, אך בהמשך שומר על זכות השתיקה.
לשאלת הסנגור, עו"ד יוני דדון, בנוגע למהות הרקע לאירוע, השיב נציג המשטרה כי "אין היכרות קודמת בין הצדדים". בנוגע למצבו של הקורבן צוין כי הוא עדיין מורדם ומונשם ומאושפז במחלקת ניתוחי לב במצב קשה.

נוכח התעלומה שקיימת בשלב זה נוכח נסיבות האירוע, בכוונת המשטרה לגבות בימים הקרובים עדויות נוספות. כך או כך, מעצרו של החשוד, לו אין הרשעות קודמות, הוארך עד 11 בינואר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות