רשימת המועמדים המלאה לתפקידי שפיטה

שתף כתבה עם חברים
 patish

פורסמה רשימת המועמדים לתפקידי שפיטה, שיעלו לדיון בוועדה לבחירת שופטים, שתתכנס ב-21 במרץ.

לבית הדין הארצי לעבודה: השופט אילן סופר.

לבית הדין האזורי לעבודה ירושלים: הרשמת אפרת קוקה.

לבית הדין האזורי לעבודה תל אביב: הרשמת שגית דרוקר, הרשם אלעד שביון, עורכת הדין שרון שביט כפתורי.

לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע: עורך הדין יעקב אזולאי, הרשמת רחל גרוס.

shofet sofer ilan   shofetet kantur orit yoav itiel
 השופט אילן סופר  השופטת אורית קנטור

לבתי משפט השלום מחוז הצפון: עורכת הדין נסרין אסכנדרמוסא, עורכת הדין מירב דניאל בונן, עורכת הדין כרמית בן דוד דורון, עורך הדין ויסאם חיר, עורכת הדין מאג'דה ג'ובראן מורקוס, עורכת הדין פרחה ג'ובראן מילר, עורך הדין רונן פיין, עורכת הדין סימי פלג קימלוב, עורך הדין אדהם ספדי.

לבתי משפט לתעבורה מחוז צפון: עורכת הדין מיכל דוידי, עורך הדין אור לרנר, עורך הדין ראיד עומרי.

לבית המשפט המחוזי חיפה: השופט שאול אבינור, השופט איל באומגרט, השופט מאזן דאוד, השופט רמזי חדיד, השופטת מעין צור, השופטת אורית קנטור.

לבתי המשפט שלום מחוז חיפה: עורך הדין חנא בולוס, עורכת הדין מירב דניאל בונן, עורכת הדין פרחה ג'ובראן מילר, עורכת הדין מיכל דוידי, רשם רשות ואכיפה והגבייה יניב הלר, עורך הדין ויסאם חיר, עורכת הדין דוניא נסאר, עורך הדין רונן פיין, עורכת הדין מריה פיקוס בוגדנוב, עורכת הדין סימי פלג קימלוב.

shofet avinur shaul   shofetet zamir sarit
 השופט שאול אבינור  השופטת שרית זמיר

לבתי משפט לענייני משפחה מחוז חיפה: עורך הדין ראובן דוברוביצר, הרשם הבכיר ניר זיתוני, עורך הדין סמי ישראל.

לבתי משפט לתעבורה מחוז חיפה: עורכת הדין מיכל דוידי, רשם רשות האכיפה והגבייה יניב הלר, עורך הדין אור לרנר, עורך הדין ראיד עומרי.

בחירת רשם בכיר לבתי משפט השלום מחוז חיפה: עורכת הדין עדי בר טל, עורכת דין עינת דינרמן.לבית המשפט המחוזי בתל אביב: השופט שאול אבינור, השופט איל באומגרט, השופטת לימור ביבי ממן, השופטת יעל בלכר, השופטת לימור בן שמן, השופטת נאוה ברורמן, השופטת שרון גלר, השופט עידו דרויאן, השופטת שרית זמיר, השופט יוסף טופף, השופטת אירית מני-גור, השופט עאסי עבאס, השופטת מיכל עמית אניסמן, השופטת רחל בת ערקובי, השופטת אשרי פרוסט, השופט עמי קובו, עורכת הדין אירית קלמן ברום, השופטת שלהבת קמיר וייס. השופט מיכאל קרשן, השופטת עינת רביד, השופט נפתלי שילה, השופט מיכאל תמיר.

לבתי משפט השלום במחוז תל אביב: עורך הדין אריה אגולסקי, עורכת הדין אילה אורן, עורכת הדין רונית אופיר, עורכת הדין עינת איילון, הרשם הבכיר צחי אלמוג, הרשמת הבכירה רבקה ארד, עורך הדין דב גוטליב, עורך הדין אסף הראל, עורכת הדין אילנה יוסף, עורכת הדין עדי יעקובוביץ, הרשם דורון יעקובי, עורכת הדין ליאת ירון, עורך הדין איתן כהן, עורך הדין אבישי כהן, עורך הדין יורם ליכטנשטיין, עורך הדין ארז מלמד, עורך הדין רז נבון, רשמת רשות האכיפה והגבייה דיאנה פסו ואגו, הרשם הבכיר ניר נחשון, הרשמת הבכירה עידית קצבוי, הרשם הבכיר אמיר צ'כנוביץ, עורך הדין הישאם שבאיטה, עורכת הדין מיה רויזמן אלדור.

 shofet kobo ami  shofetet menigur irit
 השופט עמי קובו  השופטת אירית מני-גור

לבתי משפט לענייני משפחה במחוז תל אביב: עורך הדין אורן אליעז, עורך הדין ראובן דוברוביצר, עורך הדין הישאם שבאיטה.

בחירת רשמים בכירים לבתי משפט השלום מחוז תל אביב: עורכת הדין עדי בר טל, עורך הדין יעקב יעקובי, רשמת רשות האכיפה והגבייה קורין יצחקי, עורכת הדין טלי להב, עורכת הדין יעל מרמור דומב, רשמת רשות האכיפה והגבייה אביגיל סלע הקש, עורכת הדין סמאח עמר סאבר, עורכת הדין אביגיל פריי, עורך הדין שי צרפתי, עורך הדין ערן שחםשביט, עורך הדין גיל שפטל

לבית המשפט המחוזי מרכז לוד: השופט שאול אבינור, השופט איל באומגרט, השופטת לימור ביבי ממן, השופטת יעל בלכר, השופטת לימור בן שמן, השופט עידו דרויאן, השופטת שרית זמיר, השופט יוסף טופף, השופטת הלית סילש, השופט עבאס עאסי, עורכת הדין אירית קלמן ברום, השופט עמי קובו, השופטת שלהבת קמיר וייס, השופט מיכאל קרשן, השופט נפתלי שילה, השופט מיכאל תמיר.

od davidi michal     
 עו"ד מיכל דוידי    

לבתי משפט השלום מחוז המרכז: עורך הדין אריה אגולסקי, עורכת הדין אילה אורן, עורכת הדין רונית אופיר, עורכת הדין עינת איילון, הרשם הבכיר צחי אלמוג, הרשמת הבכירה רבקה ארד, עורך הדין דב גוטליב, עורך הדין אסף הראל, עורכת הדין אילנה יוסף, עורכת הדין עדי יעקובוביץ, הרשם דורון יעקובי, עורכת הדין ליאת ירון, עורך הדין איתן כהן, עורך הדין אבישי כהן, עורך הדין יורם ליכטנשטיין, עורך הדין ארז מלמד, עורך הדין רז נבון, רשמת רשות האכיפה והגבייה דיאנה פסו ואגו, הרשם הבכיר ניר נחשון, הרשמת הבכירה עידית קצבוי, הרשם הבכיר אמיר צ'כנוביץ, עורכת הדין מיה רויזמן אלדור, עורכת הדין עליזה קן, עורך הדין הישאם שבאיטה.

לבתי משפט לתעבורה מחוז מרכז: עורכת הדין אתי הגר אדרי, עורך הדין איתן ארנון, עורכת הדין מיכל דוידי, רשמת רשות האכיפה והגבייה איריס כהן, עורך הדין רפאל ימיני, עורכת הדין רוית פלג בר דיין.

בחירת רשם בכיר לבתי משפט השלום מחוז מרכז: עורכת הדין עדי בר טל, עורך הדין יעקב יעקובי, עורכת הדין טלי להב, עורכת הדין יעל מרמור דומב, עורכת הדין סמאח סאבר עמר, רשמת רשות האכיפה והגבייה אביגיל סלע הקש, עורכת הדין אביגיל פריי, עורך הדין שי צרפתי, עורכת הדין אירנה רוזן, עורך הדין גיל שפטל.

לבית המשפט המחוזי ירושלים: השופטת מרים אילני, השופט גד ארנברג, השופטת תמר בראשר צבן, השופטת יעל ייטב, השופטת שושנה ליבוביץ, השופט עבאס עאסי, השופט מיכאל קרשן, השופט אברהם דן רובין, השופט אלכסנדר רון, השופט נפתלי שילה.

לבתי משפט השלום מחוז ירושלים: הרשמת ליאת בנמלך, עורכת הדין יפעת גפן, רשם רשות האכיפה והגבייה דניאל דמביץ, הרשמת הבכירה בלהה יהלום, עורך הדין אבישי כהן, עורך הדין איתן כהן, עורך הדין ארז מלמד, הרשם הבכיר ניר נחשון, עורכת הדין עליזה קן.

shofet tofef yossi   shofet karshen michael 162 150
 השופט יוסי טופף  השופט מיכאל קרשן

לבתי משפט לתעבורה מחוז ירושלים: עורך הדין איתן ארנון, עורך הדין רפאל ימיני.

בחירת רשם בכיר לבתי משפט השלום במחוז ירושלים: עורכת הדין עדי בר טל, עורכת הדין טלי להב, עורך הדין סמאח עמר, עורכת הדין אביגיל פריי.

לבית המשפט המחוזי באר שבע: השופטת גאולה לוין.

לבית המשפט המחוזי באר שבע מיסים: עורך הדין אברהם יששכר גורמן, השופט יוסף טופף.

לבתי משפט השלום במחוז דרום: הרשמת הבכירה רבקה ארד, הרשם הבכיר אורי הדר, עורך הדין אבישי כהן, עורך הדין איתן כהן, עורך הדין יעקב אזולאי.

בחירת רשם בכיר לבתי משפט השלום מחוז הדרום: עורכת הדין מיטל חלפון נזריאן, רשמת רשות האכיפה והגבייה דיאנה פסו ואגו, עורכת הדין אירנה רוזן.

בחירת שופטת תעבורה לבית משפט שלום: השופטת כרמית פאר גינת

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות