הרצליה: מטען חבלה הוצמד לאופנוע

שתף כתבה עם חברים

המטען הוצמד לאופנוע של צעיר מוכר למשטרה, ששמו נקשר בעבר לעבריין אחר מארגון פשיעה * צח"מ מרחב ירקון חוקר את הרקע 

metan 
 מטען חבלה הוצמד לאופנוע (צילום ארכיון להמחשה)

מטען חבלה הוצמד אמש (29.11.14) לאופנוע של אסף אוחיון, כבן 32 מהרצליה, המוכר למשטרה, בשעה שבילה עם חבריו בהרצליה פיתוח.

בשעות הערב המאוחרות הוזעקו שוטרי תחנת גלילות בראשותו של מפקד התחנה סנ"צ אבי ברסנו, לרחוב אבא אבן בהרצליה בעקבות חשד למטען חבלה שהוצמד לאופנוע שחנה במקום. בדיקת חבלני המשטרה העלתה כי מדובר במטען צינור שהיה מוכן להפעלה. הזירה נסגרה לזמן ממושך כשכוחות כיבוי ומד"א הוזעקו גם כן למקום לצורך אבטחת פעילות החבלים שפעלו לנטרל את המטען.

האופנוע אליו הוצמד המטען שייך לצעיר, נשוי ובעל עסק. האיש מוכר היטב למשטרה מעבירות רכוש, סמים, איומים והחזקת סכין. בעבר נקשר שמו לגיא שם טוב מהרצליה, אשר שוהה בימים אלה לסרוגין ברומניה, והשניים היו שותפים לתיק סמים והחזקת פגיון. הצעיר, שמיוצג על יד עו"ד קובי אוחנה, הורשע לאחרונה בניסיון התפרצות וזוכה מעבירת איומים, ובימים אלה הוא ממתין לגזר דינו בתיק.

אמש יצא לבילוי עם חבריו, ביניהם קרוב משפחה רחוק, המוכר גם כן למשטרה, לאחד ממקומות הבילוי בהרצליה פיתוח. בשלב מסוים הבחין אחד מהם כי אלמוני מתעסק עם האופנוע שחנה בסמוך. כאשר התקרבו אוחיון וקרוב משפחתו לאופנוע זיהו את המטען והזעיקו את כוחות המשטרה.

לאחר נטרול המטען, זומנו השניים למתן עדות במשטרה והאופנוע הוחרם לצורך בדיקות זיהוי פלילי. במקביל, בדקו החוקרים הימצאותן של מצלמות אבטחה באזור בו חנה האופנוע בניסיון לעלות על עקבותיו של מניח המטען. במשטרה טרם יודעים מה הרקע להנחת המטען והחקירה הועברה לצוות חקירה מיוחד של מרחב ירקון. בסביבתם של אוחיון וקרוב משפחתו טוענים כי בשנים האחרונות השניים התרחקו מעולם הפשע, התחתנו, עובדים בעבודות מסודרות ובעלי משפחות.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות