פוסטה TV: חשוד בתקיפת פקח עירוני שוחרר כדי שיוכל להתחתן

שתף כתבה עם חברים

החשוד זעם על הפקח שרשם לו דוח, ובסיומה של תקרית אלימה בילה במעצר את הלילה שלפני יום חתונתו. השופטת שחררה אותו בערבות * צפו בסרטון: החשוד מתנגש עם רכבו באופנוע של הפקח

video
לבית משפט השלום בפתח תקווה הובא היום מוכר למשטרה מהוד השרון, בשנות ה-30 לחייו, בחשד שתקף פקח עירוני שרשם לו דוח חניה (30 דצמבר).
עבור החשוד מדובר היה ביום מיוחד ולא בגלל מעצרו, אלא מאחר ומדובר ביום שבו הוא אמור לשאת לאישה את בחירת לבו.

לפי המשטרה, לאחר שהפקח רשם לחשוד דוח, התפתח בין השניים דין ודברים במהלכם איים החשוד וקילל את הפקח, שהרגיש מאוים ולכן ריסס גז פלפל לעבר החשוד. האחרון, כך נטען, החל לרדוף ברכבו אחר הפקח שרכב על אופנוע וניסה לנגח אותו.

סנגוריו של החשוד, עורכי דוד בוחבוט וצפריר יגור טענו כי הפקח היה זה שתקף את החשוד, והוסיף: "מדובר בבחור שעשה טעות בהתנהלותו במהלך הוויכוח. יחד עם זאת, מדובר בבחור שאמור להתחתן היום, הזמין אולם והמון אורחים לאירוע. אנחנו מבקשים לאפשר לו לקיים את האירוע הזה".
"נמצאים פה אימא שלו וגם אח שלו, וגם אחותו. אנשים נעדרי עבר פלילי, נורמטיביים שלא תומכים באירוע הזה והם כועסים מאוד", הוסיף הסנגור, "גם הוא מצר על האירוע. אנו מבקשים לפנים משורת הדין שיקיים את יום חתונתו. האירוע הזה בינו לבין הפקח, הפקח מסר את גרסתו, האירוע מצולם. אין פה חשש לשיבוש. את המסוכנות אפשר לאיין. הוא לא מכיר את הפקח אישית".

השופטת אושרית הובר היימן, שעיינה בחומרי החקירה ושמעה את טיעוני הצדדים, ציינה כי קיים חשד סביר הקושר את החשודים למיוחס לו.
"החשדות המיוחסים לחשוד הינם חמורים, של איומים ותקיפה של עובד ציבור ובנסיבות רגילות, בהינתן עילות המעצר היה נותר החשוד במעצר מאחורי סורג ובריח ובקשת המבקשת היתה מתקבלת", ציינה השופטת אולם הוסיפה כי החליטה להתחשב בכך שמדובר ביום חתונתו של החשוד והורתה על שחרורו בערבות.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות