קוקאין במטוסי אלעל: עד המדינה על 45 שנות שירות בשב"כ וסכיזופרניה

שתף כתבה עם חברים

העד, בכיר לשעבר במחלקת הביטחון של חברת התעופה הלאומית, סיפר על שיטות הברחה של זהב, יהלומים ואקסטזי, אבל כאשר הגיע לקוקאין בשירות ארגון פשע מדרום אפריקה הסכימו בתביעה ובהגנה שמוטב לחזור לגישור * המעבדה לייצור נשק של שב"כ בפתח תקווה, תעלומת ההברחות בשירות האחים כהן, וגם, האשפוז במחלקה לבריאות הנפש וההתעללות בחקירת המשטרה

"עד המדינה שהחל כחשוד בפרשה מסר עדות מפורטת עם ראיות סיוע רבות ומגוונות, מחקרי תקשורת ועדויות שתומכות בעדותו, חלק מהפרטים שהוא עומד למסור כאן הם בלתי נתפסים כמעט".
זה המסר שעלה מנאום הפתיחה של תובע הראשי בתיק הברחת הקוקאין במטוסי אלעל, עו"ד גיא רוסו מפרקליטות מחוז תל אביב.
הפרשה נחשפה לראשונה ב-25 נובמבר 2018 בעקבות מידע על שני אנשי ביטחון בכירים בחברת התעופה הלאומית אשר חברו לארגון פשע ישראלי בדרום אפריקה ועסקו בהברחת קוקאין לישראל. אחד מהם גוייס כעד מדינה ועלה השבוע לדוכן העדים (30 ינואר), אולם אחרי כשעתיים של דברי מבוא מרתקים לפרשה שהדהימה את שירותי הבטחון של מדינת ישראל, החליטו בתביעה ובהגנה כי מוטב לכלכל את צעדיהם מחדש.
בשני הצדדים העדיפו שהעד לא ייכנס אל ליבת העדות שלו אשר מטבע הדברים אמורה לכלול סודות כמוסים מתורת הלחימה של האבטחה במטוסי אלעל, ומנגד היא טומנת בחובה עונשי מאסר קשים ביותר עבור מרבית הנאשמים.
ועדיין, פרק המבוא לכשעצמו היה מרתק, הוא גם לימד על השורשים של עד המדינה בגרעין הכי לאומי של החברה הישראלית – ירושלים, התנחלויות, גולני ושירותי הביטחון – וגם לימד שזו אינה הפעם הראשונה בה העד עסק בהברחות בהיותו לוחם בשירתי הביטחון.

מישיבה תיכונית עד לבית מעצר הדרים
"נולדתי בשנת 1961 בירושלים שם גדלתי עד גיל 13, ואז עברנו לקריית ארבע, למדתי בישיבה תיכונית אבל עברתי לאורט אקסטרני בירושלים. התגייסתי לצבא ושירתתי כלוחם  בגולני, נפצעתי פעמיים בין היתר במלחמת שלום הגליל. בסיום השירות הצבאי עשיתי מכינה קדם אקדמית באוניברסיטה העברית ושם עניתי למודעת דרושים של מאבטחים ברשות שדות התעופה. בקורס ההכשרה בשדה התעופה באילת הכרתי חבר בשם דוד אלון, שהוא נאשם מספר שתיים, וחלקנו דירה משותפת. במהלך השירות באילת קיבלתי הצעה להתגייס לגוף ממלכתי, שירות הביטחון הכללי, המקום בו עבדתי יותר מ-20 שנה עד גיל 45, ולתקופה הזו אני לא רוצה להתייחס בעדות".
העד, נמוך קומה וממושקף, ניכר עליו שהוא מיוסר מתלאות שונות שעבר לאורך חייו, וכעת בדוכן העדים באולם המשפטים של ארגוני פשיעה הוא עצמו מבין שהגיע לנקודת השפל של כל הזמנים. הוא סיפר על נישואיו הראשונים בגרמניה עם שליחת שב"כ צעירה שעבדה איתו, על המשפחה שהקימו במהלך השליחות שלהם בגרמניה ודנמרק, על הגירושין עם השיבה לישראל, ועל נישואין בוסריים נוספים שהסתיימו בגירושין.

הסיפורים של העד גם על קשיים בריאותיים וטיפולים נפשיים שקיבל בשנים האחרונות, לא מנעו ממנו להפגין חוש הומור שלא הצחיק אף אחד באולם, להיפך. למשל, באחד הקטעים לאחר שהשופט מרדכי לוי המנהל את הדיון ביד רמה הזעיק לאולם טכנאי כדי לתקן את מערכת ההגברה בתא העדים המשוריין, העד בדק את הסאונד. "אחת אחת… בוקר טוב חברים", כרז עד המדינה בהתרסה מה שגרר תגובות נזעמות מהנאשמים ויושבי האולם. עו"ד שי שורר השיב לו ב"בוקר טוב קיסריה" ואילו השופט לוי בהערת אזהרה הבהיר לו כי בפעם הבאה שיתחכם הוא צפוי לעונש על בזיון בית משפט, "על זה לא תהיה לך חסינות", הדגיש השופט לוי.
העד התנצל והמשיך: "בחברת אלעל עבדתי שתי קדנציות. ב-85 פעם ראשונה כמאבטח, ובסוף שנות ה-90 במטה הביטחון של החברה, כראש ענף אמצעים טכנים, מהביטחון המינהלי ועד לביטחון המבצעי. הייתי אחראי על מכשור מרמת המגנומטר ועד לאמצעי לחימה, עברו דרכי המון סוגי נשק, מערכות אבטחה טכנולוגיות, מצלמות ומסכי וידאו בנקודות הכי אסטרטגיות. הייתי כפוף לזרוע אבטחה מבצעית של שב"כ וגם לזרוע האבטחה המנהלית של מחלקת הביטחון באלעל, יחידות שמעליהן היו ראשי אגף ביטחון בשב"כ ובאלעל".

השופט מרדכי לוי. הזהיר מפני התחכמויות של העד

באיזה אזורים בשדה היה מותר לך להסתובב?

"בתעודה שלי מסוג א"ב? כמעט בכל מקום… היה לי אישור להגיע לכל מטוס שנוחת".

ב-1996 עזב העד את אלעל לטובת יזמות פרטית בתחום הפיתוחים הבטחוניים, "רציתי לעשות לביתי, אבל זה לא היה פשוט. עברתי כמה טראומות בחיים, הפציעות בצבא, הגירושין, הפרידה מהילדים… בשלב מסויים גרתי בקיסריה ולא עשיתי דבר, נכנסתי לדיכאון עמוק שלא ידעתי איך לצאת ממנו… אשתי השנייה היתה איתי, הלכנו לפסיכיאטר בהלל יפה, והוא המליץ לי להיכנס לאשפוז, ניסו לאפס אותי. הייתי באשפוז חופשי לא בכפייה, הכל מרצוני, הייתי שם חודש וחצי והיה לי טוב, קיבלתי כל מיני תרופות. חלק מהזמן הייתי מעופף ואפילו ערכתי עם מטופל נוסף את העיתון של המחלקה הפסיכיאטרית… אחרי חודש וחצי השתחררתי אבל הגדירו אותי כלוקה בסכיזופרניה וביקשו שאגיע לבקרה כל שלושה חודשים…

"לאחר האשפוז נותרתי מעופף ונשארתי בבית כמעט שלוש שנים… למדתי בספרות המקצועית על התרופות שנתנו לי ופניתי למומחה שאני מכיר, בקשתי חוות דעת נוספת. המומחה שלל את האבחנה של הסכיזופרניה והחליט להוריד אותי מכל התרופות. בשנת 2016 טסתי לאשתי השנייה שהתגוררה בארה"ב, והייתי ממש בסדר".

זוכר את המעצר שלך בתיק הזה?

"כן זה כבר היה בסוף 2018, ומאז ועד היום אני עצור…"

מה מצבך בבית המעצר?

"הייתי מרוסק, זה קל מאוד להגיד אבל זה אמיתי, אני כאילו חיכיתי למעצר הזה…. היו לי יותר מדי סימנים, שלוש פעמים הגעתי עד תחנת גלילות ונמנעתי מלהיכנס ולדווח על מה שאני עושה… לכן, ביום המעצר חשתי הקלה גדולה, כי כל הדבר הזה התפרק… זה היה סוף עידן מצד אחד, וקושי פיזי מצד שני…

"נכנסתי למערכת של מעצר, אזיקים, תנאים מאוד קשים בימים הראשונים, חקירות מאוד קשות וארוכות, הרבה קשיים וזה מבלבל… בשבועיים הראשונים באגף 6 בכלא הדרים הייתי כלוא בסוג של צינוק, לא ישנתי טוב, לא אכלתי טוב…. ללא מקלחת… היו מביאים אותי מהחקירות בעשר בלילה ומוציאים אותי בשתיים בלילה לחדר המתנה לקראת נסיעה ביום המחרת לחקירות… הייתי רעב כל הזמן… החוקר היה מלטף את הכרס שלו מולי כאשר אני אכלתי רק איזה סנדוויץ… סבלתי מחוסר ריכוז ועייפות כל הזמן, היה ממש קשה…

התובע גיא רוסו

מה לגבי הפוביות והפחדים שהעלית בפני החוקרים?

"שמעתי שכאשר הם יודעים על נקודות רגישות אז הם לוחצים שם… אז אמרתי לחוקר שאני מפחד מנחשים וממקומות סגורים… סבלתי מלחץ דם וסוכרת, הייתי אחרי שלושה התקפי לב… ייצג אותי אז עו"ד דוד אלון חברי מימי ההכשרה ברשות שדות התעופה, עד שבשלב מסויים הודעתי לו שהוא מפסיק לייצג אותי, כי ידעתי שגם הוא ייעצר כחשוד בפרשה, על בסיס מידע שאני העברתי לאנשי יאחב"ל.

"אחרי שהחלטתי לשתף פעולה הכל היה אחרת, מכל המובנים… יש הבדל מהותי בין החקירה הראשונה הקשה, לבין החקירה שאחרי (השיתוף פעולה), אתה ישן, מתקלח, אוכל, מקבל קפה, תרופות בזמן, שעות חקירה נורמליות, ברור שזה משפיע על מצב הרוח".

לנוכח הדברים הקשים שתיאר עד המדינה על הרקע להחלטתו לשתף פעולה, עו"ד שרון נהרי אשר מייצג את הנאשם רמי יוגב, איש ביטחון נוסף מאלעל, ביקש מבית המשפט לפסול את העד. "התיאורים הללו של העד בעצמו על ההתעללות שעבר בחקירה לפני שהוא גוייס כעד מדינה מובילים עד כדי פסילה מינהלית, שיכולה לחול גם על עד, אני מבקש אמירה לפרוטוקול בהקשר זה שאנחנו טוענים כי לנוכח התיאור הזה העדויות שלו אינן קבילות".

השופט מרדכי לוי נהג כפי שעושים מרבית השופטים בישראל, קודם שומעים את העד שיש טענות לפסילתו, ורק לאחר מכן דנים בבקשת הפסילה. במרבית המקרים השופטים אינם עומדים בפיתוי ונותנים לעדויות הללו משקל, במיוחד כאשר מדובר בעדויות של עדי מדינה בתיקי פשע חמור וארגוני פשיעה. "הטיעון הזה ייכנס לפרוטוקול, אבל הסוגייה תעלה לדיון רק בסיכומים בתום המשפט", סיכם השופט לוי.

מי אלה האחים דניאל ושמשון כהן? (להמחשה, כרזה של האחים בלוז)

סרט של האחים כהן

עכשיו ביקש התובע רוסו מעד המדינה לספר איך ומתי נכנס לתחום ההברחות במטוסי אלעל, והסיפורים שלו מלמדים שוב כי המציאות עולה על כל דמיון, בתנאי שהם נכונים.

"בסוף שנות התשעים כאשר עבדתי במטה אלעל כלוחם ומאבטח מטוסים הכרתי בטיסה מיוהנסבורג לישראל אזרח דרום אפריקאי יהודי, מבוגר, ביל קראו לו. הוא סיפר לי את סיפור חייו הטראומטי והתיידדנו. הוא הציע לי להעביר כסף וזהב מדרום אפריקה לישראל… דרשתי שזה לא יהיה במסגרת העבודה אלא כנסיעה פרטית, אז הוא שילם עבור הטיסות והמלון, והעביר לי בדרך משלו את הזהב אל תוך המטוס, משם אני העברתי את זה לארץ. עשיתי שלושה או ארבעה סיבובים כאלה, ובתמורה קיבלתי מטיל זהב בשווי 36 אלף דולר".

מי ידע על זה?

"אני ושוטר בשם אמיר לביא, שהיה שוטר בתחנת נתב"ג… הוא היה אמור להוציא את התיקים מהשטח האווירי לשטח האזרחי".

מי עוד ידע?

"רמי יוגב, נאשם מספר 3, אני עדכנתי אותו וזה היה בסיס לעוד דברים שעשינו יחד".

מי אלה האחים כהן מאזור פתח תקווה ומה ההיכרות שלך איתם?

"באותה תקופה עסקתי בפיתוח של אמצעי לחימה עבור שב"כ. היה לנו בפתח תקווה זקן אחד שהיתה לו מסגריה בה הוא פיתח משתיקי קול ועמעמים שונים… הוא עניין אז את שירות הביטחון, כדי להתקין פיתוחים שלו במטוסים… גיסו של הזקן היה דניאל כהן, שגם עבד איתו, ואחיו היה שמשון כהן".

מה עשיתם יחד?

"בהתחלה היתה היכרות מקצועית ואז התפתח גם קשר חברי. דניאל הכיר לי את שמשון אחיו. לאט לאט הם סיפרו לי על איזה תיק עם סמים שהם הביאו מהולנד והתברר שהם לא טובים וצריך להחזיר אותם להולנד. הם שאלו אם במסגרת תפקידי באלעל יש לי דרך לעזור להם בזה? הצעתי להעביר את זה דרך פרנקפורט, כי שם היה לי אישור כניסה לשדה התעופה, כמו א"ב בישראל, זה נקרא 'האוס וייז'.

"כך היה, את התיק שהם בקשו העברתי לשדה התעופה בפרנקפורט, ושם מסרתי אותו לשמשון… בדרך פתחתי את התיק מעניין וסקרנות וראיתי שהיו בו כ- 20 כדורים גדולים, כמו כדורי טניס, ארוזים בנייר כסף שבתוכם היו שקיות עם אבקה לבנה..".

מה היה התשלום?

"האחים כהן נעלמו ולא יצרו קשר כמתוכנן לתשלום. הכסף היה חשוב לי אז אחרי הגירושין ואיכשהו הגעתי לבית שלהם בראשל"צ. הכנסתי את עו"ד דוד אלון לתמונה, כי התחלתי לחשוד שהם מסוכנים, ואם אבוא לגבות חוב זה ייגמר לא טוב…. נתתי לדוד אלון ציין לייזר ועשינו תרגיל שהכרנו משב"כ… קבענו שאם אני מרים את היד הוא יסמן את הלייזר עליהם כאילו יש צלף עליהם.. זה עבד, כאשר הגעתי הם הסתכלו עלי ואני מחאתי להם כפיים, אמרתי להם אל תעשו שטויות כי אני לא לבד פה, הרמתי יד ואז הם ראו את הסמן, ונלחצו.. אחרי כמה שבועות הביאו את הכסף וגם דוד אלון קיבל את חלקו".

נאשם מספר 3, איש אבטחה נוסף של אלעל, רמי יוגב

איך נמשך הקשר עם האחים כהן?

"אחרי כמה חודשים דניאל כהן העלה רעיון להביא לארץ כסף מזומן של מהמרים… אמרתי יאללה,  אז לא היתה בעיה של חוק איסור הלבנת הון החדש… הבאנו תיקים עם כסף תמורת 10 אחוז. כל ההעברות היו דרך שדה תעופה פרנקפורט.. בהתחלה נתקלתי בבעיה, איפה להשאיר את הכסף בתוך השדה בארץ לפני היציאה החוקית? פעם הסתרתי את הכסף בחדר המדרגות בשדה, אבל זה לא נראה לי אחראי. פעם שנייה הבאתי את השוטר אמיר לביא, הושבתי אותו עם התיק של הכסף בבית קפה בשרוול מיד אחרי היציאה מהמטוס ועשיתי סיבוב שלם, יצאתי מהשדה ונכנסתי חזרה דרך הבדיקה הבטחונית ובדיקת הדרכונים, חזרתי אליו ומשם שנינו הביתה עם הכסף".

מי היה מוסר לך את הכסף בפרנקפורט?

"שמשון כהן…  היינו נפגשים ברחוב ליד מלון ארבלה שהתארחתי בו או שהוא היה יורד לחניון המלון… הייתי חשדן אז הייתי קונה תיק ומחליף עם התיק שקיבלתי, כדי שלא יהיה חשד לזיהוי…".

מי היה מקבל ממך את הכסף?

"הייתי מגיע למגרש חניה באירפורט סיטי.. היה לנו קוד לזיהוי הרכב שבו צריך לשים את הכסף… או שלט למכירה עם מספר הטלפון שלי, או קוף צעצוע בחלון האחורי… הייתי שם את התיק בתא המטען ונהג שהיה מתצפת כמה מאות מטרים משם היה נכנס לרכב ונוסע עם התיק של הכסף…".

האחים כהן עסקו רק בכסף או גם בסמים?

"גם סמים, בהתחלה ניסו להגיד לי שהם מבקשים להבריח ויאגרות. אני לא מטומטם ואמרתי להם שזה אקסטזי, ודניאל הודה והראה לי הטבעה של פוקימון על הכדורים שלהם… מפה זה התחיל להתגלגל כמו עם הכסף… הם היו מביאים את האקסטזי מהולנד באותה צורה, אותו מלון, הייתי מוציא את הכדורים מהתיק שהביאו, בכל שקית אטומה היו 5,000 כדורים ומחליף תיקים… שוב התרגיל בשדה, פעם מחביא בחדר המדרגות ופעם השוטר לביא היה עוזר לי, ואז בארץ מוביל לרכב שלהם באיירפורט סיטי…".

כמה אירועי יבוא אקסטזי כאלה היו?

"בין שלוש לארבע, בכל פעם קיבלתי איזה 15 אלף דולר".

מי היה הבלדר במטוס?

"אני ורק אני, כי אף אחד לא היה יכול לעשות זאת חוץ ממני, רק לי היתה תעודת 'האוס וייז'… האופרציה הזו היתה מתחילת שנות התשעים עד לרצח של ראש הממשלה יצחק רבין, אירוע ששבר את כולנו בשירות הביטחון הכללי".

עורכי הדין נהרי ושורר העירו לעד, שהגרמנים עוד יכולים להעמיד אותו לדין, אבל העד השיב מיד בהומור, "להיפך, אני עד מדינה, הגרמנים יקבלו אותי בכיף".

עו"ד שרון נהרי. פסילה מנהלית

המעצר הראשון

הקשר עם השוטר לביא לא הסתיים בהברחות עם עד המדינה מביטחון אלעל. "יום אחד הוא אמר לי שהוא נוסע לברלין כי הכיר שם בחורה, שאל איפה לקנות כרטיס, ושאסייע לו לשכור רכב בפרנקפורקט כי רצה לטייל בגרמניה יער שחור… בפועל הוא נסע ונעלם איזה שבועיים ואז מתקשרת אלי מישהי שמספרת שבחור בשם אמיר לביא ביקש ממנה להודיע לי שהוא נתפס בגבול בלגיה עם כמות של קוקאין, וביקש לשכור לו עורך דין.  שכרתי לו עורך דין עם משפחתו והוא הבטיח לשלם כשיחזור, אבל אז התחיל לכתוב לי מכתבים כאילו גם אני מעורב… הוא ישב שם שלוש שנים וגורש לארץ, וכאן התחיל לסחוט אותי כמה שנים…

"הוא טען שהמזוודה היתה שלי, שהכרטיס טיסה שקניתי לו והתשלומים על הרכב השכור בכרטיס האשראי שלי מוכיחים זאת… כמו אידיוט נגררתי אחריו ושילמתי, עד שנמאס לי…. אמרתי לו בוא למשטרה…. וזהו, ככה נעצרנו שנינו אז".

התעלומה הגדולה בתיק הזה היא איך קרה שחרף המעצר של עד המדינה בכובעו כאיש שב"כ על ההברחות עם השוטר אמיר לביא שנעצר בצרפת, הוא הודח מהשירות אמנם אבל זכה בפרס ניחומים, עבודה כאיש ביטחון במטוסי אלעל, מה שאפשר את גל ההברחות השני עם האחים כהן, שהפעם הסתיים בהתרסקות גדולה.

מי זה משה פישר?

"יהודי שהתגורר באנטוורפן, עסק בסחר יהלומים, הבן של אשתי והבן של פישר היו חברי ילדות. יום אחד הוא אמר שאבא שלו רוצה לפגוש אותי… הזמנו אותו לצהריים והוא סיפר לי שיש לו דרך לרכוש יהלומים בזול, ולמכור ברווח כפול בבורסה של רמת גן והודו… הוא ביקש שאפקיד 300 אלף שקל לחשבון באנגולה, אני לא מבין כלום ביהלומים והעברות כספים, הכל למדתי ממנו…

"כשנפגשתי עם האחים כהן בתקופת האקסטזי הצעתי להם להתעסק בדברים יותר לגיטימיים וסיפרתי על היהלומים… יהלומים זעירים, בקושי קופסת גפרורים… הם נדלקו על האופרציה הפשוטה… הם השקיעו 400 אלף דולר בכל סיבוב, אני קיבלתי 5,000 דולר על התיווך… עשינו כמה סיבובים עם פישר שבפעם השישית פישר נעלם… דניאל היה לחוץ, היה בא אלי פעמיים בשבוע עצבני… בשלב מסוים משה פישר יצר קשר ונפגשנו ברמת אביב…. הוא אמר הפסדתי את הכסף, תעשו מה שאתם רוצים… פתח את החולצה ואמר, תירה בי….

"דניאל כהן הבין שאני גם קורבן… אבל אח שלו היה אלים כלפיי, הוא התנפל עלי אצלי בסלון ושניהם החליטו שקונסים אותי ב– 100 אלף דולר… כשראו שאין לי כסף אמרו לי לעשות שני משלוחים כדי לשלם את הקנס".

איפה האחים כהן. עו"ד שי שורר

עו"ד שורר התייצב ודרש להבין מה קורה עם האחים דניאל ושמשון כהן? מדוע הם לא על ספסל הנאשמים, "אנחנו יודעים שדניאל כהן נעצר, אבל הוא גם שוחרר…. מה הסיפור שלהם?".

התובע רוסו בחיוך מלא טוב לב הזכיר לסנגורים שהם העלו את סוגיית האחים כהן כבר בדיון על חומרי החקירה, וקיבלו תשובה…. "עקרונית נגד דניאל כהן לא הוגש כתב אישום", הוסיף התובע רוסו.

עכשיו התפתחה באולם דרמה עליה ניצח עו"ד שורר אשר זעם על סיפור האחים כהן מבית היוצר של עד המדינה, משל היה זה סרט פשע הוליוודי של האחים כהן המפורסמים, רק שלסנגורים בתיק לא נמסרו כל הראיות הרלוונטיות בעניינם.

לאחר הסתודדות קצרה של עו"ד שורר עם התובע רוסו פנה האחרון אל השופט לוי, וביקש לדחות את המשך העדות של עד המדינה, טרם כניסתה אל ליבת אירועי כתב האישום, פרשת ההברחות של הקוקאין מדרום אפריקה לישראל. השופט הנוקשה והקפדן דחה את הבקשה והתובע רוסו נאלץ להמשיך, עכשיו הוא שאל על הנאשם מספר 1, חנניה כנפו, המוגדר כראש הדסק הישראלי של ארגון הפשע הפועל בדרום אפריקה.

עו"ד שורר נזעק שוב, הפעם הוא הודיע כי הוא נאלץ להתפטר מייצוג בתיק, מאחר וגם הפרטים על הסדר הטיעון עם כנפו שערך עו"ד משה יוחאי עם התביעה יומיים קודם לכן עוד לא הגיעו לסנגורים, מה שיחד עם תעלומת האחים כהן פוגע מאוד בהגנת הנאשמים. התובע רוסו אישר את טענת הסנגור ופנה בשנית לשופט תוך שהוא רומז על מגעים מתקדמים עם נאשמים לגישור בתיק הזה. בשלב הזה נפל האסימון גם לשופט לוי שחה את המשך העדות המסקרנת לחודש מרס.

את הנאשמים מייצגים:

חנניה כנפו – עו"ד משה יוחאי, עו"ד חיים יצחקי
דוד אלון – עו"ד שי שורר
רמי יוגב – עו"ד שרון נהרי, עורכי הדין איתמר פלג וסיגל יער
יניב חזן – עו"ד שני דרי
רועי חן – עו"ד אסף כהן
אסי בן אבו – עו"ד סאני שייקיס
אבי פרץ – עו"ד משה סוחמי ועו"ד טל ליטן
שחר לוי – עו"ד גלאון קפלנסקי
אשר מסילטי – עו"ד שחר חצרוני ממשרד עו"ד נוי סננס שפרלינג וחצרוני

 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות