מפקד חדש ליחידת העילית "מצדה" של שירות בתי הסוהר

שתף כתבה עם חברים
מפקד היחידה ד'

טקס חילופי מפקדים נערך ביחידת העילית "מצדה" – יחידת ההשתלטות של שירות בתי הסוהר: מפקד היחידה הנכנס, סגן גונדר ד', החליף בתפקיד את סגן גונדר א' שסיים את תפקידו.

סגן גונדר ד', מפקד היחידה הנכנס, התגייס ליחידת "מצדה" לפני 14 שנים, לאחר שירות של 13 שנים ביחידות מבצעיות בהן יחידת המסתערבים והימ"מ. מאז גיוסו שירת גם בתפקידי אג"מ במספר בתי סוהר ובתפקידו האחרון כסגן מפקד יחידת "מצדה". הוא נשוי ואב לארבעה, בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה ותואר שני במנהל ציבורי.

סגן נציבת בתי הסוהר, גונדר מוני ביטן, אמר בטקס: "בתוך המשימות הרבות והמאתגרות שלנו שמור חלק מיוחד מאוד ליחידת מצדה, מדובר ביחידה בעלת מומחיות ושם בשחרור בני ערובה במתארי שטח מורכבים של מתקני כליאה. על אף שיחידת מצדה היא יחידה קטנה, היא הצמיחה וגידלה לאורך השנים, לוחמים ומפקדים מצוינים, אשר משתלבים במגוון תפקידי הליבה הקיימים בשירות בתי הסוהר, וחלקם אף הגיעו לתפקידים בכירים בארגון. כאלה גם אתם, א' ו-ד'. שניכם גדלתם ביחידה, יצאתם ממנה לתפקידי ליבה בארגון וחזרתם בשלים ולא רק שהשכלתם לפתח אותה ולהצעיד אותה קדימה, אלא גם טיפחתם שדרת פיקוד איתנה ולוחמים מעולים, שיהוו את הבסיס להמשך פעילות היחידה עוד שנים רבות".
סגן גונדר ד' אמר: "יחידה מיוחדת נמדדת באנשיה ומפקדיה, בערכים עליהם חונכה ובתרבות אותה היא מוליכה, בענווה שהיא מטמיעה ובמקצועיות שהיא מובילה. אחריותנו כיחידה היא להיות בעל מקום ובכל עת שנידרש, על מנת שסוהרינו ירגישו בטוחים וידעו שיש להם על מי לסמוך".

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות