חשד: צעירים מירושלים איימו על קטין ברחובות כדי "להגיע" לקרוב משפחתו

שתף כתבה עם חברים

נטען כי החשודים פנו לקטין ולאחר שהתברר להם כי הוא גיסו של האיש אותו הם מחפשים, החלו לאיים עליו, "חיטטו" לו בטלפון ואף עשו עליו חיפוש בניגוד לרצונו

שני חשודים והקורבן קטין (אילוסטרציה: Matthew Ansley מאתר Unsplash)

שוטרים מתחנת רחובות עצרו את עובדיה אריאל נתניאן (26) וישי חגאי (22) מירושלים, בחשד לסחיטה ועבירות אלימות נוספות.

לפי החשד, בערב ה-11 בינואר הגיעו החשודים לכתובת מסוימת בעיר רחובות. אל המקום הגיע קטין כדי לבקר את בני משפחתו. נטען כי החשודים פנו לקטין ולאחר שהתברר להם כי הוא גיסו של האיש אותו הם מחפשים, החלו לאיים עליו, "חיטטו" לו בטלפון ואף עשו עליו חיפוש בניגוד לרצונו. המשטרה טוענת כי בהמשך הם העלו את הקטין לדירת הגיס, על מנת לבדוק האם המפתחות שייכים לדירה של הגיס. כשראו שהמפתחות לא מתאימים, הם עזבו את הנער לנפשו.
במשטרה מוסיפים וטוענים כי בכל האירוע הזה החזיקו החשודים בסכין. כמו כן נטען כי השניים איימו באוזני האיש כי יפגעו בגיסו על רק חוב כספי.

לאחר חקירה ראשונית הובאו השניים לבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בחמישה ימים. היחידה החוקרת ייחסה להם עבירות סחיטה באיומים, החזקת סכין, איומים, תקיפה וקשירת קשר לעשות עוון (12 ינואר).

לפי המשטרה, בעת שהשניים נעצרו נתפס אצל נתניאן סכין יפנית וגז פלפל בצורת אקדח, בעוד שאצל החשוד חגאי נתפס גז פלפל. חיטטו לו בטלפון והוציאו את המפתחות של הבית על מנת לבדוק אם הם תואמים לבית והעלו אותו נגד רצונו לבית של האחר.

הסנגורים של החשודים, עורכי הדין יפתח רפאלי ואיציק שדה, הכחישו את המיוחס למרשיהם ועתרו לשחררם בתנאים מגבילים. השופט טל ענר קבע כי עולה חשד סביר כי השניים מעורבים במיוחס להם והאריך את מעצרם עד 14 בינואר. בהחלטתו ציין השופט כי החשד מבוסס בעיקרו על עדותו המפורטת של המתלונן.
השופט ציין כי חגאי מסר גרסה וטען כי התלווה לחברו באופן תמים ולא היה מעורב בעבירות. "גרסה זו אינה מתיישבת עם התלונה ומצד שני, היא מחזקת את עצם קרות האירוע והאינטראקציה שבין החשודים לבין המתלונן", ציין השופט, "למרות שהמתלונן לא הותקף פיזית ולא נלקח ממנו רכוש, האירוע מצביע על מסוכנות ממשית וזאת בשל הגעה פיזית לאדם תוך איום עליו והנעתו לבצע פעולות בניגוד לרצונו, כל זאת על רקע חוב כספי של קרוב משפחה של המתלונן".

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות