רשות המסים והמשטרה פעלו נגד יעדים חייבי מס בכפר קרע, ערה וערערה

שתף כתבה עם חברים

היקף החובות הכולל שבו טיפלו אנשי ההוצאה לפועל בפעילות זו מסתכם ב-4.9 מיליון שקל למע"מ ועוד 3.3 מיליון שקל למס הכנסה. תשעה רכבי יוקרה נתפסו

שניים מכלי הרכב שנתפסו במבצע (צילומים: דוברות המשטרה)

אנשי היחידה הארצית לאכיפת הגבייה ברשות המסים (הוצל"פ) ואנשי מחלקת האכיפה במע"מ חדרה ערכו פעילות מבצעית יחד עם שוטרים ממחוז חוף, במטרה לגבות חובות עבור משרדי מע"מ ופקיד שומה חדרה.
הצוותים פעלו בכפר קרע, ערה וערערה, לאחר פעולות הכנה ואיסוף מודיעיני במטרה לאתר סרבני מס, ביניהם גם חייבי מס שמהווים יעדים של המשטרה על רקע עבירות מתחומים אחרים.

בהודעה משותפת לרשות המסים ולמשטרה נמסר כי היקף החובות הכולל שבו טיפלו אנשי ההוצאה לפועל בפעילות זו מסתכם ב-4.9 מיליון שקל למע"מ ועוד 3.3 מיליון שקל למס הכנסה. הפעילות נערכה במסגרת מבצע מע"מ רבעוני.
בפעילות השתתפו, בנוסף לעובדי רשות המסים, שני צוותי מג"ב, ניידת סיור של המשטרה ושלושה גררים ששימשו לתפיסה ועיקול של רכבי יוקרה. בסך הכל נתפסו ועוקלו תשעה רכבי יוקרה, כולם בבעלותם של חייבים למע"מ, שניים מתוכם גם צברו חובות למס הכנסה.

"רשות המסים ומשטרת ישראל ימשיכו להגביר את האכיפה בתחום הפשיעה הכלכלית, כחלק מהמאבק בפשיעה בחברה הערבית, במטרה לחשוף ולמוטט את התשתית הכלכלית של מחוללי הפשיעה הפוגעים בתחושת הביטחון של האזרחים", נמסר בהודעת רשות המסים והמשטרה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות