בכיר לשעבר בעולם ההייטק ושוק ההון נאשם בשידול קטין לזנות

שתף כתבה עם חברים

הנאשם שהיה בהנהלת חברות לטכנולוגיה רפואית, פנה לסוכן משטרתי שהתחזה כבן 14, וקבע איתו מפגש לצורך קיום אקט מיני. ביהמ"ש נתן על שם הנאשם צו איסור פרסום משלב החקירה

הנאשם הציע אקט מיני מהיר בחניון (אילוסטרציה: Marcos Paulo Prado מאתר Unsplash)

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה לאחרונה לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד מנהל בכיר לשעבר בעולם ההייטק, השקעות וטכנולוגיה רפואית, בגין ניסיון לצריכת מעשה זנות מקטין.
הנאשם נעצר בעקבות הפעלת סוכן סמוי מיחידה 105 בלהב 433 שהזדהה כקטין בן 14-15 באתר "אטרף" לקהילה הגאה. מטרת הפעלת הסוכן היתה ללכוד גברים הצורכים שירותי זנות/מין בתשלום מקטינים ברשת החברתית.

לפי כתב האישום, הסוכן הסמוי החזיק חשבון ב"אטרף" תחת הכינויים "לילוש18" או "rom18", משום שהאתר אוסר על רישום לקטינים. הנאשם (56) פנה אל הסוכן, שאמר לו במהלך שיחתם כי הוא "כמעט בן 14" והנאשם אמר לו כי הוא בן 45.
לפי האישום, הנאשם ביקש מהסוכן שישלח תמונה והציע מפגש מיני ברכבו. הסוכן השיב כי הוא "מתגורר עם הוריו" ושלח תמונה של פלג גוף עליון ללא חולצה וללא פנים. הסוכן אמר כי הוא מעוניין ב-600 שקל בתמורה לקיום המפגש.

הנאשם הגיע להיכל הספורט ביד אליהו, סמוך לשעה 18:00, לאחר שהסוכן אמר לו כי הוא מתגורר באזור. לפי כתב האישום, בשלב זה אמר לו הסוכן כי אמו "אינה מאפשרת לו להגיע למפגש". הנאשם הפציר בו והציע שיקיימו אקט מיני מהיר בחניון, והציע לסוכן לומר לאמו כי כי הוא יוצא מהבית כדי לקנות משהו לבית הספר או לקחת משהו מחבר.
למחרת פנה הנאשם וניסה להציע לסוכן להיפגש פעם נוספת, אולם גם הפעם הסוכן התחמק ואמר שאמו נמצאת בבית וזה לא מתאים. לפי הנטען, במעשיו ניסה הנאשם לצרוך מעשה זנות מקטין.

איסור הפרסום עדיין בתוקף, למרות שינוי הנסיבות (צילום להמחשה מתוך סרטון של הפרקליטות)

בפרקליטות טוענים כי על שמו של הנאשם קיים צו איסור פרסום משלב החקירה לפני שנה "ועד החלטה אחרת". כעת האיש כבר נאשם ואינו חשוד, הוגש כתב אישום והתיק פתוח לעיון, מבלי שהוגשה בו בקשה לחדש את צו איסור הפרסום על ידי מי מהצדדים.
חרף זאת, לפי הפרקליטות איסור הפרסום עדיין בתוקף, למרות שינוי הנסיבות. זו הדגמה נוספת לחשודים ונאשמים במעמד א' ובמעמד ב'. כך, בכירים לשעבר המסווגים כ"צווארון לבן" נהנים במקרים רבים מהגנה כמעט אינסטינקטיבית של בתי המשפט על שמם, אפילו לאחר שמוגש כתב אישום בעבירות מהסוג האלה.
סנגורו של הנאשם מסר לאתר "פוסטה" כי "כתב האישום יתברר בבית משפט".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות