חשד: תושב טירה ביצע עבירות מין באקסית ואיים להפיץ צילומי עירום שלה

שתף כתבה עם חברים

לטענת המשטרה, החשוד הגיע לחנות של המתלוננת, היכה והפשיט אותה, התפשט וביצע בה מעשה מגונה. נטען כי בהמשך דרש ממנה 20 אלף שקל תמורת גניזת הצילומים

אילוסטרציה

מוכר למשטרה מטירה (30) נעצר על ידי שוטרי תחנת כפר קאסם בחשד לעבירות מעשה מגונה, סחיטה באיומים, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, פגיעה בפרטיות וגניבה. לפי החשד, את העבירות ביצע כלפי בת זוגו לשעבר.

לאחר חקירה ראשונית הובא החשוד לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו בארבעה ימים (11 ינואר).
בפתח הדיון סיפר נציג המשטרה על השתלשלות העניינים שהובילו למעצרו של החשוד: "המתלוננת שהיתה בת זוגו של החשוד הגישה תלונה, כשהיא מספרת על מסכת אירועים, שהאירוע הראשון התרחש בחודש מאי 2021, כאשר החשוד היה אצלה בחנות והוא ביקש ממנה לסגור את הדלת של החנות ואז הוא נתן לה סטירות, בעט בה ברגל ותפס אותה בשיער. היא פחדה והתחילה לבכות ואז הוא הוריד לה את כל הבגדים חוץ מהתחתונים. היא הרחיקה אותו והוא התחיל לגעת לה בגוף, הוא התפשט והתחיל להתחכך בה, אך לא היה אקט של יחסי מין".
לטענת נציג המשטרה, לאחר שהחשוד הגיע לפורקן, הוא "ניסה להרגיע אותה, הבטיח לה הבטחות שווא שהוא רוצה להתחתן איתה, שזה היה מקרה חד פעמי והוא לא יכל להתאפק".

לדברי נציג המשטרה בדיון, המתלוננת סיפרה על חמש מקרים דומים אחרים. בהמשך, כך נטען, החשוד התחיל לאיים על בת זוגו לשעבר ודרש ממנה 20 אלף שקל, אחרת יפיץ תמונות שלכאורה צילם, ובהן היא עירומה.

במהלך הדיון הוסיף וסיפר נציג המשטרה, כי לדברי המתלוננת – החשוד הבטיח לה להתחתן, אך העמיד בפניה תנאים. לדבריה, היא חוששת מפני שהפצת צילומים מסוג זה במגזר הערבי עלול לגרום לרצח.

סנגורו של החשוד, עו"ד רן שטרצר, הכחיש את המיוחס למרשו וטען: "עולה פה ריח של עלילה שפלה".
השופטת דורית סבן נוי קבעה כי קיים חשד סביר והוסיפה כי לחשוד עבר פלילי הטומן בחובו הרשעות קודמות, לרבות בעבירה של תקיפת בת זוג. בשל עבירה כזו, החשוד אף נשפט בשנת 2020 למאסר על תנאי וצו מבחן למשך שנה. לבסוף, על מנת לאפשר למשטרה לבצע מספר פעולות חקירה, מעצרו של החשוד הוארך עד 13 בינואר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות