ניסיון רצח בקרית מלאכי: הצהרת תובע נגד 10 חשודים

שתף כתבה עם חברים
שניים מהחשודים, אדם דפס ועומר סהר

הצהרת תובע הוגשה היום (3 בספטמבר) נגד עשרה חשודים, תושבי אשדוד, הוד השרון וקרית מוצקין, בניסיון רצח של מוכר למשטרה בקרית מלאכי.

מדוב באירוע שהתרחש ב – 19 באוגוסט, סמוך לשעה שש בערב, אז התקבל דיווח על אירוע אלימות בשדרות הוורדים בקרית מלאכי. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, איחוד הצלה ומשטרה שאיתרו בזירה גבר בשנות ה-40 לחייו, שסבל מחתכים מרובים. לאחר טיפול ראשוני בשטח הוא פונה לבית החולים קפלן ברחובות כשמצבו בינוני.

המשטרה פתחה בחקירה ותוך מספר שעות עצרה חמישה חשודים המוכרים היטב למשטרה, חלקם אף נקשרו בעבר לגורמי פשיעה מוכרים. בהמשך נעצרו חמישה חשודים נוספים. היחידה החוקרת מייחסת להם עבירות של ניסיון רצח, חבלה חמורה, קשירת קשר לפשע, פציעה כשעבריין מזוין, פציעה על ידי שניים או יותר, תקיפה וחבלה ממשית על ידי שניים או יותר, השמדת ראיות והחזקת אגרופן.

עשרת החשודים הם: אדם דפס (20), אביב אלמוג אמסלם (25), אלמוג עזרן (22), יחיאל ליאל ביטון (22), איב בועז איטח (24), עומר סער (24), אופק אשכנזי (26), ליאור שוקרון (26), מאור כהן חדיבר (24) וארפן חכימיאן (25).

לטענת הימ"ר, החשודים קשרו לתקוף את הקורבן והצטיידו בכלי תקיפה כדי לגרום למותו. בחקירתם החשודים הכחישו או שמרו על זכות השתיקה. על פי החשד, הרקע לאירוע הוא סכסוך קודם שמהותו לא נחשפה באופן רשמי על ידי המשטרה. על פי הידוע, בידי המשטרה סרטון ממצלמו אבטחה המתעד את התקיפה הקשה של הקורבן, שבוצעה באמצעות סכינים ופטיש. החשודים – שמיוצגים על ידי עורכי הדין אהוד בן יהודה, בנימין מלכא, חן בן חיים, נס בן נתן, אסף גונן, רז קרן ישועה, זאב פלסבורג וראוף נג'אר – שמרו בחקירתם על זכות השתיקה.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת והבוקר הוגשה נגד עשרת החשודים הצהרת תובע. מעצרם של החשודים הוארך עד לשבוע הבא, אז יוגשו כתבי אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
16 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות