ויסאם חרירי נפצע מירי במהלך קטטה ונעצר יחד עם ארבעה נוספים

שתף כתבה עם חברים

על פי דיווחים, בין חרירי וחבריו לבין משפחת מורדי מטירה התקיים מפגש שעלה על שרטון והסתיים בקטטה וירי ממנו נפגעו חרירי ואדם נוסף

ויסאם אגבריה-חרירי

שני פצועים באירוע ירי בטירה שבמשולש (22.9). הרקע פלילי, ונסיבות האירוע נבדקות.

סמוך לשעה 20:30 התקבל דיווח על אירוע ירי בטירה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא צעיר בן 28 במצב בינוני, וגבר נוסף פצוע קשה.

על פי עדי ראייה, מהמקום נמלט רכב, ולאתר "פוסטה" נודע כי בחלוף זמן קצר התקבל דיווח על רכב שעולה באש בטירה. כוחות כיבוי מתחנה אזורית השרון הוזעקו למקום ופעלו לכיבוי האש. נבדק חשד כי הרכב היה מעורב באירוע הירי והיורים הציתו אותו על מנת לטשטש ראיות.

ביום שני בבוקר התברר כי לאחר קבלת טיפול בבית חולים, חרירי שוחרר, בעוד שהגבר השני מאושפז במצב בינוני ובהכרה וצפוי להשתחרר היום ממחלקת טיפול נמרץ.

לאתר "פוסטה" נודע כי אחד הפצועים הוא ויסאם אגבריה-חרירי, עבריין בכיר המקושר לגורמי פשיעה מאזור תל אביב, אשר רק לאחרונה השתחרר מ-14 שנות מאסר. עוד נודע כי המשטרה עצרה מספר חשודים, חלקם משתייכים למשפחת מורדי מטירה ואחרים מזוהים עם חרירי. על פי חלק מהדיווחים, בין הצדדים התקיים זמן קצר לפני הירי מפגש שעל פי החשד עלה על שרטון.

לבית משפט השלום בפתח תקווה הובאו להארכת מעצרם בצהריים נסים, מוניר ומחמוד מורדי מטירה. כמו כן הובאו לבית המשפט שני הפצועים מהאירוע – ויסאם חרירי מאום אל פחם ומג'די מסרי מטירה.

על פי המשטרה, במהלך קטטה שהתפתחה בוצע ירי שממנו נפצעו גם חלק מהחשודים שהשתתפו בקטטה. לחמשת החשודים יחסה היחידה החוקרת עבירות נשק, קשירת קשר לפשע ופציעה כשעבריין מזויין.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם של החשודים בשבעה ימים. בפתח הדיון הגיעו סנגוריהם של החשודים –  עורכי הדין שי טובים, מנשה סלטון, אחמד עיראקי ועומרי עיסא – להסכמה עם המשטרה לפיה מעצרם של כלל החשודים יוארך ביממה בלבד, ואם עד אז לא תחול התפתחות בחקירה – הם ישוחררו למעצר בית עד 29 בספטמבר ובתנאים מגבילים נוספים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
3 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות