"מורה מחפש תלמידה": מחנך ממעלה אדומים נעצר בחשד לפדופיליה

שתף כתבה עם חברים

שישה חשודים נעצרו לאחר ששוחחו ברשת עם סוכנת משטרה שהתחזתה לבת 13 והציעו לה על פי החשד הצעות מיניות. בין העצורים: מורה בחטיבת ביניים ומטפל באוטיסטים

לטענת המשטרה, ההתכתבות כללה פניות קשות והצעות מגונות (אילוסטרציה:FREEPIK)

מחנך בחטיבת ביניים ממעלה אדומים, בן 29, הוא אחד מששת העצורים  בפרשת הפדופיליה ברשת, שנחשפה (29.8) על ידי מרחב דן. המחנך חשוד בבעילה אסורה בכך שהתכתב ברשת עם שוטרת שהתחזתה כבת 13, ביקש שתחדיר אצבעות לאיבר מינה ושלח לה סרטונים בהם הוא מאונן, לדברי המשטרה. ההתכתבות בצ'טים ובווטסאפ היתה לפני שבועיים. 

המשטרה אומרת כי המחנך הזדהה בצ'ט תחת הכינוי "מורה מחפש תלמידה", ובשם זה פנה לסוכנת המוסווה ולפי החשד, גם לקטינות נוספות באותו גיל. ההתכתבות כללה לדברי החוקרים "פניות קשות לקטינה, הצעות מגונות וכאמור סרטונים".

המחנך, נשוי ואב לשלושה, קשר עצמו בחקירתו לעבירות המיוחסות לו בצ'ט האינטרנטי ולדברי המשטרה הוא אף הודה כי "מדובר בפעולות אותן הוא עושה מזה שנה וחצי, במספר אתרים". המשטרה תפסה טלפונים שברשותו. השופטת סיגל רסלר-זכאי מבית משפט השלום בתל אביב האריכה את מעצרו עד למוצאי שבת. סנגורו עו"ד אשר אדרי אמר כי מבלי להקל ראש, העבירות החלו והסתיימו ברשת, ללא מפגש פיזי.

עדכון 2.9: המשטרה הגישה במוצאי שבת הצהרת תובע בעניינו של המורה ממעלה אדומים, החשוד בנסיון בעילת קטינה מתחת לגיל 14 ופרסום תועבה. מעצרו הוארך לצורך הכנת כתב אישום עד ליום שני.

מעצר המורה הוא חלק מפרשה שפרסמה משטרת דן ביום רביעי. במהלך חקירה סמויה שנערכה בחודשים האחרונים, התחזו שוטרים ברשת לקטינות בנות 12-13. שישה חשודים נעצרו, בני 20-50, שנהגו לפי החשד לשלוח ל"קטינות" סרטוני זימה בהם הם מתערטלים ונוגעים בעצמם, תמונות וטקסטים מיניים בוטים, תוך שידול ה"קטינות" להתפשט בשידור חי מול המצלמה ולשלוח תמונות בעירום. העצורים הם תושבי אזור ירושלים, עפולה, בת ים, חדרה וגבעתיים.

בין העצורים גם איש טיפול העובד עם אוטיסטים. על שמותיהם של חשודים נוספים הוטל איסור פרסום בשלב זה, חלקם בהסכמה וחלקם עד להגשת ערר.

מתוך התכתבות של "בת 13" ואחד החשודים

חוקרי משטרת דן, סנ"צ רונן שמרי ורפ"ק רונן סולמה, ראש מחלק הנוער, אמרו :"בחודשים האחרונים ערכנו פעילות ערכית לאיתור פדופילים ברשת האינטרנט ובמסגרת הזאת הופעלו סוכנים".

עצור נוסף, חייל, ישב בתקופה האחרונה בכלא הצבאי על עריקות. לדברי המשטרה, לפני חודשיים הוגשה נגדו תלונה, במקרה זה על ידי קטינה אמיתית מתחת לגיל 14. החייל שלח לילדה סרטונים בהם הוא מאונן, בין השאר, מבלי שרואים את הפנים. לטענת המשטרה, בתחילת חקירתו הצעיר הודה בשם המשתמש שלו, הקושר אותו לראיות, אך כשהוטחו בפניו החשדות להטרדת קטינות וביצוע מעשה מגונים, הוא החליט לשמור על זכות השתיקה.

הסנגור עו"ד ניר אלפסה, אמר כי אם המשטרה חיכתה חודשיים עד שעצרה אותו, אין סיבה להיעתר כעת לבקשת המעצר. השופטת רסלר-זכאי האריכה את המעצר עד ליום ראשון אך אסרה את פרסום שמו של החשוד. 

עצור אחר הינו נהג. לטענתו כינוי הקטינה ברשת היה 25, ואחרי שאמרה לו שהיא בת 12 הוא ניתק איתה מגע. מעצרם של החשודים הוארך, חלקם עד שישי-שבת וחלקם עד יום ראשון.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות