המשטרה סגרה את החופש הגדול

שתף כתבה עם חברים

 היום הפתוח במחוז חוף (צילומים: דוברות המשטרה)

המשטרה ערכה היום (רביעי, 29.8) אחר הצהריים יום פתוח ברחבי הארץ, שבמסגרתו התאפשרה לקהל הרחב "הצצה לרגע" לעולם התוכן ולעשייה של כחולי המדים. המבקרים בכל המחוזות פגשו שוטרים בעלי תפקידים שונים, בהם חוקרים, בלשים, חבלנים וסיירים והתרשמו מקרוב מיכולות היחידות השונות, כמו גם מפעילויות מאורגנות.

כך למשל במחוז צפון, שם ביקרו למעלה מ-6,000 אנשים, ביניהם משפחות, נערים וילדים מכלל המגזרים, בשלושה מתחמים שהוקמו בשיתוף הרשויות המקומיות בנצרת, בטמרה ובחורפייש. הם נהנו מפעילות חווייתית שבמהלכה הוצגו יכולות יחידות המשטרה דוגמת החבלנים, כלבנים, פרשים, זיהוי פלילי, סיור, משמר הגבול, אופנועים, כלי-רכב משטרתיים, תצוגות זהירות בדרכים ותצוגה מתוזמנת של המסוק המשטרתי.

תצוגת תכלית של יחידת מג"ב

במחוז חוף נרשם מספר דומה של מבקרים מכל הגילאים, בתחנות כפר קרע וחיפה, באיועים שנערכו בשיתוף הרשויות המקומיות.

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, ביקר בעצמו ביישוב אלעזר בגוש עציון ובכיכר ספרא בירושלים, ואמר: "תפקיד השוטרים הוא לאכוף את החוק על האזרחים וזהו תפקיד קשה וכפוי טובה. לכן הבנו שיש צורך וחשיבות גם לחבר את המשטרה לקהילה ויזמנו את היום הפתוח. אנחנו מקיימים אותו בכל שנה לקראת סוף החופש הגדול כדי לגרום לחיבור המשטרה עם הקהילה והציבור, והיום הפתוח שאנחנו מקיימים מדי שנה בסוף החופש נועד לכך שיבואו עם הילדים והילדות ויחוו מעט מפעילות המשטרה המגוונת, הפעילות עם בעלי החיים, החבלנים, השיטור העירוני וכל הפעולות המשטרה מבצעת מדי יום, יומם ולילה כדי להגן על ביטחון אזרחי המדינה, וגם אני פה עם הילדים שלי".

"גם אני פה עם הילדים שלי". השר ארדן

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות