"דקר 13 פעמים": כתב אישום נגד מארון כלאסני על רצח אשתו סמר

שתף כתבה עם חברים

לפי כתב האישום, בעקבות יחסיו המתוחים עם אשתו ולאחר שהבין שאין סיכוי שיחזרו לחיות יחד, החליט הבעל לרצוח את אשתו ואם שלושת ילדיו. כתב האישום מתאר את השתלשלות האירועים

המנוחה, סמר כלאסני

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מארון כלאסני (54), תושב חיפה, ברצח אשתו סמר כלאסני ז"ל לאחר שביקשה להיפרד ממנו.

על פי כתב האישום שהגיש עו"ד ראמי סלאמה מפרקליטות מחוז חיפה, הנאשם נשוי לסמר כלאסני (51) ז"ל ולהם 3 ילדים משותפים.
עד חודש מרץ 2022 הנאשם והמנוחה התגוררו יחד עם בתם, אבל היחסים בינהם היו מתוחים ובמהלך חודש מרץ 2022, על רקע החרפת הסכסוך, עזב הנאשם את הדירה ועבר להתגורר בבית אמו. בחודש יוני נפגשו הנאשם, המנוחה, הבת ובני משפחה נוספים בבית אמו של הנאשם, בקשר למסיבת אירוסיה של הבת. על רקע הסכסוך ורגשות הזעם והתסכול של הנאשם מהפגישה שהיתה, משהבין כי אין בכוונת סמר לחזור לחיות עמו, הוא החליט להמיתה, נטען בכתב האישום.

הנאשם הצטייד במיכל גז מדמיע ובסכין מטבח נסע עם מונית לבניין המגורים של המנוחה ברחוב אלמונתנבי מעל ואדי ניסנאס, והמתין במונית בסמוך לבניין המגורים במשך כשעה תוך שהוא עוקב אחר היוצאים והנכנסים לבניין. בשלב מסויים הנאשם קפץ ממרפסת השכנים למרפסת דירתה של סמר.

באותה העת ישבה הבת שלהם בחדר האורחים והופתעה מכניסת הנאשם לדירה. היא התחילה לצעוק ואז הנאשם ריסס גז מדמיע על הבת, הדף אותה מחוץ לדירה ונעל את הדלת. עכשיו ניגש הנאשם למנוחה, וריסס גם את פניה בגז מדמיע. היא הצליחה להימלט אל המרפסת, אך הוא רדף אחריה, תפס בידה ומשך אותה בכוח חזרה אל תוך הדירה. האישה התנגדה לו ואחזה במעקה המרפסת. על מנת להתגבר על התנגדותה של סמר, היכה הנאשם את המנוחה בבטן וגרר אותה לתוך הדירה.

על פי הנטען בכתב האישום, בשלב הזה כלאסני דקר את האישה 13 פעמים באיזור החזה והגב באמצעות שני סכינים, כאשר הבת והסבתא של המנוחה מחוץ לדירה צועקות ומתחננות בפניו שלא יפגע במנוחה. לשמע זעקותיהן התאספו שכנים רבים מחוץ לדירה. אחד השכנים נכנס אל הדירה מבעד למרפסת, ומשראה אותו הנאשם הוא השליך את הסכין מידו. בזמן שסמר שרועה על הרצפה פצועה אנושות ומתבוססת בדמה, ניגש הנאשם למטבח, נטל סכין אחרת ודקר את עצמו באזור הבטן, עד שאחד השכנים השתלט עליו ולקח את הסכין מידו.

השמחה התחלפה באבל. ההזמנה לאירוסי הבת

סמר הובהלה לבית החולים תוך שבוצעו בה פעולות החייאה, אך זמן קצר לאחר הגעתה לבית החולים, נקבע מותה. כתוצאה מהדקירות העצמיות של הנאשם נגרמו לו חתכים, הנאשם הובהל לבית החולים רמב"ם שם אושפז וטופל. כתב האישום מייחס לו עבירת רצח בנסיבות מחמירות, הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות