אישום: תושב סודן ניסה לאנוס צעירה באמצע הרחוב

שתף כתבה עם חברים

וליד דאדו, שמואשם כי התנפל על הצעירה באמצע הרחוב באילת, מודה שתקף אבל טוען שרצה לשדוד את הצעירה ולא לאנוס אותה

isha holechet
 הנאשם עקב אחר המתלוננת (אילוסטרציה)

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש כתב אישום נגד תושב סודן, וליד דאדו (25) בגין עבירות של ניסיון אינוס ותקיפה הגורמת חבלה של ממש, אותן ביצע לכאורה לפני כשבועיים באמצע הרחוב כלפי צעירה מאילת.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד דבורה מזור, ב-12 בנובמבר, כאשר המתלוננת (18) הלכה ברגל בדרכה לפגוש את חברתה, הבחין בה הנאשם והחל ללכת אחריה. הצעירה, כך נטען, הבחינה בנאשם, הגבירה את מהירות הליכתה והכניסה את ידה לתוך התיק על מנת לאתר את הטלפון הסלולארי שלה. לפי הפרקליטות, בשלב הזה, לפתע, רץ הנאשם לעבר הצעירה, התנפל עליה מאחור, אחז בכתפיה והפיל אותה על הקרקע. בהמשך, כך נטען, החדיר את ידו מתחת לחצאיתה, הפך אותה על הגב, נשכב עליה תוך שהוא מרתק אותה בחוזקה אל הקרקע ומונע ממנה לקום, וניסה לאנוס אותה. המתלוננת, כך נטען, צעקה ונאבקה בנאשם, ובתגובה הוא חסם את פיה והחל להכותה.

לאחר מכן, כך נטען "הרחיק הנאשם את ידו מעל פיה של המתלוננת, תוך שהוא ממשיך לומר למתלוננת 'תשתקי תשתקי', קירב את פיו לפיה וניסה לנשק אותה. המתלוננת הסיטה את ראשה הצידה, ואמרה לנאשם 'רגע רגע אתה מדבר עברית', הנאשם השיב בחיוב, והמתלוננת אמרה לנאשם 'אני אתן לך לעשות מה שאתה רוצה רק בתנאי שלא תהרוג אותי'. הנאשם השיב למתלוננת 'בסדר', וניסה פעם נוספת לנשק את המתלוננת".

בכתב האישום ובבקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נטען, כי אנשים שעברו ברחוב ושמעו את זעקותיה של המתלוננת הבחינו בנאשם כאשר הוא מתנפל עליה, ועצרו ניידת משטרה שעברה במקום באקראי.

במהלך החקירה זיהתה המתלוננת את הנאשם במסדר זיהוי תמונות – עובדה שצוינה בבקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים. כמו כן, לחוות דעת של המעבדה הביולוגית, ישנה התאמה בין די-אן-איי שנמצא על הנעליים שנותרו על ידי התוקף בזירה לבין הדי-אן-איי של הנאשם. האחרון, כך מצוין בבקשה, מכחיש כל קשר לנעליים אולם בחקירתו האחרונה הודה כי תקף את המתלוננת. אלא שלגרסתו, הוא ניסה לשדוד אותה ולא לאנוס אותה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות