פוענח רצח גבר שנורה למוות בפארק וולפסון בתל אביב

שתף כתבה עם חברים

הותר לפרסום כי המשטרה עצרה שני חשודים במעורבות ברצח – אחד מהם קרוב משפחתו של הקורבן. הרקע: סכסוך כספי וטענות ל"גניבת עבודות" בתחום התקנת אמצעי חירום. החשוד בירי טוען להגנה עצמית

הותר לפרסום (שלישי, 18.2) כי שוטרי תחנת שכונות פענחו רצח של גבר בן 48, שאירע לפני כשבועיים בפארק וולפסון בתל אביב, ועצרו שני חשודים במעשה.
עם פקיעת צו איסור הפרסום שהטיל בית המשפט על הפרשה, הותר לפרסום כי הנרצח הוא אב משפחה וסב. החשוד שירה בו הוא קרוב משפחתו, תושב תל אביב (40).

המניע, לטענת המשטרה, הוא סכסוך עסקי וכספי שפרץ בין השניים, העוסקים בתחום התקנות חירום. מחקירת המשטרה עולה, כי הם טענו כל אחד כלפי השני ל"גניבת עבודות" והסתכסכו. הסכסוך הגיע לשיאו במפגש בפארק, שם כאמור בוצע הרצח.

לפי החשד, היורה הגיע בליווי חשוד נוסף, תושב פתח תקווה בן 35, ומיד לאחר ביצוע הרצח השניים נמלטו מזירת האירוע ובהמשך אף העלימו את האקדח שבאמצעותו בוצע הרצח. חוקרי המשטרה שהגיעו לזירה מיד לאחר מכן ביצעו פעולות מהירות לאיסוף ממצאים וראיות, שהובילו כבר ביום הרצח למעצרם של שני החשודים.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית המשפט. אתמול (שני, 17.2) נעתר בית משפט השלום בתל אביב לבקשת המשטרה והאריך את מעצרם של השניים ב-10 ימים נוספים, עד ל-26 בפברואר.

החשודים – שמיוצגים על ידי עורכי הדין משה שרמן, משה יוחאי, עמיחי ימין ואיציק בן חמו – מסרו כל אחד גרסה שונה לגבי המיוחס להם. ככל שידוע, הם הפלילו את עצמם ואמורים לבצע שחזור של האירוע בזירה. סנגוריו של החשוד בירי – עורכי הדין שרמן, יוחאי וימין – טוענים כי מרשם פעל מתוך הגנה עצמית. לטענתם, החשוד הותקף על ידי הקורבן. "הנשק שייך לקורבן ותוך כדי עימות ביניהם נפלט כדור מהאקדח", לטענת הסנגורים.
עו"ד בן חמו המייצג את חברו של החשוד המרכזי לו מיוחס הירי עצמו, הכחיש כל קשר לרצח. לדבריו, הוא היה "במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון".

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות