המשטרה: פוענח תיק ניסיון רצח בדירה באילת

שתף כתבה עם חברים

המשטרה טוענת כי סכסוך פלילי בין שני שותפים לדירה הסלים עד כדי כך שאחד מהם דקר את האחר באופן קשה

זירת דקירה (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

הצהרת תובע הוגשה נגד אחמד ג'ברין (22) מאום אל פחם, שנעצר לפני כשלושה שבועות בחשד לניסיון רצח בדירה באילת באמצע החודש שעבר.

במהלך חג סוכות, 14 באוקטובר, סמוך לשעה 19:40, התקבל דיווח על אירוע דקירה בדירה באילת. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א ומשטרה שאיתרו בדירה גבר כבן 54 שנפצע קשה וסבל מפצעי דקירה.

בתחקור ראשוני של שוטרי תחנת אילת התברר כי הקורבן ונוספים, תושבי הצפון במקור, גרים מזה זמן מה בדירה באילת. בימים שקדמו לאירוע התגלע סכסוך על רקע פלילי בין החשוד לבין אחד השותפים.

מהחקירה עולה חשד לפיו החשוד היה חייב כסף לאחרים, ככל הנראה בעקבות עסקת סמים. לפי החשד, אותם אחרים לקחו ממנו את מכשיר הטלפון הסלולרי. לפי החשד, שותפו לדירה סייע לו בכך שאמר לאותם אחרים להחזיר לו את הטלפון, והבטיח שהחשוד יחזיר את הכסף בהמשך. ואולם, לפי החשד גם לאחר שהחשוד קיבל משכורת, הוא לא החזיר את חובו, ולכן שותפו דיווח לאותם בעלי חוב והודיע להם כי הוא כבר לא ערב לחוב. לבסוף, כך עולה מהחקירה, החשוד שכעס החליט לדקור את הקורבן.

בזמן האירוע היו הקורבן והחשוד לבד בדירה. החשוד, כך עולה מהחקירה, ארז את חפציו האישיים, ולאחר מכן נטל סכין מהמטבח, ניגש לסלון שם שכב הקורבן, דקר אותו בחזהו ונמלט מהמקום כשהוא משאיר את הקורבן מתבוסס בדמו. לאחר מכן החשוד עזב את אילת, אך בפעילות של שוטרי תחנת אילת הוא אותר באזור רהט ונעצר לחקירה. במהלך החקירה נעצרו מספר חשודים נוספים, אף הם מצפון הארץ, בחשד לקשירת קשר לפשע וסיוע לאחר מעשה.

מעצרו של החשוד, שיוצג על ידי עו"ד אביב סטרול, הוארך מעת לעת עד שהיום הוגשה נגדו הצהרת תובע ומעצרו הוארך עד 6 בנובמבר – אז יוגשו נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. ככל הידוע בשלב זה, תיק החקירה מתבסס בין היתר על עדויות ופרטים השייכים לחשוד שעליהם נמצאו כתמי דם של הקורבן.

שני החשודים הנוספים, שיוצגו על ידי עורכי הדין ג'מיל ג'אברין ואחמד וותר, טענו בחקירתם כי הגיעו לאילת לבקר את חברם, החשוד המרכזי, שבשלב מסוים ביקש מהם להצטרף אליו בחזרה לצפון הארץ. בסופו של דבר לא התגבשה נגדם תשתית ראייתית מספקת והם שוחררו בהסכמת המשטרה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות