אישום: ניסה לדרוס קטין ושני אנשים נוספים

שתף כתבה עם חברים

לפי כתב האישום, שריף קדח פגע בקטין עמו היה מסוכסך, ותועד בסרטון

כתב אישום הוגש (19.5) כנגד שריף קדח, בן 21 מהכפר כאוכב אבו אל-היג'א הסמוך ליודפת בצפון, בגין ניסיון לדרוס קטין עמו היה מסוכסך. קדח אף תועד מבצע את מעשיו בסרטון וידיאו. כתב האישום מייחס לו חבלה בכוונה מחמירה, נהיגה בזמן פסילה ונהיגה ללא פוליסת ביטוח בתוקף.

לפי כתב האישום, ב-1 במאי נשלל רישיונו של הנאשם ל-58 במסגרת גזר דין של בית משפט המחוזי חיפה. עוד באותו היום נהג קדח במכונית של דודו בכפר, ושוב ללא רישיון וללא פוליסת ביטוח בתוקף. הנאשם עצר את הרכב בכביש הסמוך לסניף הדואר בכפר, והחל לשוחח עם מכר.

באותה עת שהו במקום שני קטינים בני 17.5. בשלב מסוים פרצה קטטה בין קדח לאחד הקטינים, ואנשים שהיו במקום הפרידו ביניהם. קדח לקח את הרכב ועזב, אבל לפי כתב האישום חזר לאחר מכן וניסה לדרוס את הקטין. הוא פגע בו עם חזית הרכב, ועזב את המקום בנסיעה מהירה, תוך שהוא פוגע בחברו של הקטין ואדם נוסף. הקטין והאדם הנוסף נחבלו באופן קל, ואילו החבר נפצע בברכיים ואושפז בבית החולים.

במקביל לכתב האישום הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים, ממנה עלה שלקדח ארבע הרשעות תעבורה קודמות. בעימות עם הקטין שנערך במשטרה קשר עצמו הנאשם לאירוע, וטען כי הוא עצמו נחבל בעינו ונגרמו פגיעות לרכבו. בנוסף, נכתב בבקשה, "המשיב מסר גרסאות שונות ומתפתחות ביחס למעשיו לאחר האירוע, כאשר הגיע למשטרה מספר ימים לאחר מכן. גרסאות המשיב נסתרות על ידי חומרי חקירה אחרים". כאמור, הראיה המרכזית שבידי התביעה הוא סרט הווידיאו שמתעד את האירוע.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות