כתב אישום: תושב אור עקיבא דקר בליינים ביציאה ממועדון בטבריה

שתף כתבה עם חברים

לפי המשטרה, שמעון פחימה וחבריו תקפו בסוף חודש יולי באלימות קשה וללא סיבה שני בליינים שיצאו ממועדון הסלינה והמתינו למונית

פציעתו של אחד הבליינים

המשטרה הודיעה כי סיימה את מלאכת איסוף הראיות נגד שלושה חשודים שלכאורה תקפו באכזריות שני בליינים שהמתינו למונית לאחר בילוי במועדון הסלינה בטבריה.

מידי סוף שבוע מציבה המשטרה כוחות סמוך למועדונים שונים, במטרה לשמור על שלומם וביטחונם של המבלים ולמנוע אלימות. בליל שישי בסוף חודש יולי (27.7), סמוך לשעה שלוש לפנות בוקר, יצאו שלושה חברים ממועדון הסלינה והמתינו למונית בכיכר הסמוכה למועדון. במשטרה מספרים כי לפתע הגיע שמעון פחימה (35), תושב אור עקיבא, יחד עם אשתו וחברים נוספים, נצמד לאחד מהחברים והתחיל להקניט אותו.

מחקירת המשטרה עולה, כי בהמשך האירוע עזב פחימה את המקום וחזר בריצה עם כלי חד שבאמצעותו חתך את אחד הגברים מאזור הכתף ועד למרפק ידו השמאלית. לאחר מכן המשיך לעבר חברו של הקורבן, וחתך גם אותו לאורך זרועו השמאלית. שניהם נזקקו לטיפול רפואי ולתפרים.

 הבליין השני נחתך בידו, הותקף וידו נשברה

לטענת המשטרה, חבריו של פחימה שהיו במקום עודדו אותו ואף תקפו באגרופים את הקורבן וחבריו. לאחר מכן עזבו את המקום. עוד נטען, כי הקורבן שרצה לתעד את פחימה וחבריו רץ אחריהם עד שהתעייף, ואז ניגשו אליו חבריו של פחימה, גיא אבוטבול (44) מחדרה ושי אוחנה (33) מקרית ים, היכו אותו וגרמו לו לשבר ביד בנוסף לחתך.

שוטרי סיור שהיו בדרכם לאירוע של הקמת רעש הבחינו בחשודים כשהם רצים, ובהמשך פגשו במתלוננים כשעליהם סימני דם. אלה סיפרו לשוטרים על התקיפה, מה שהוביל מיד למרדף שבעיצומו הצליחו השוטרים לעצור את פחימה וחשוד נוסף. לאחר פעולות חקירה הצליחו לאתר גם את אוחנה.

אתמול (ראשון, 5.8) הגישה שלוחת התביעות במחוז צפון כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד פחימה, בהם היא מייחסת לו עבירות איומים ו"פציעה כשהעבריין מזויין". בנוסף, נשקלת הגשת כתב אישום נגד חשוד שלישי ששוחרר בתנאים מגבילים. היום (6.8) הוגשה הצהרת תובע נגד אוחנה, לפיה בכוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות