חשד: שני בתים נוספים הוצתו בנצרת על רקע סכסוך משפחות

שתף כתבה עם חברים
(דוברות כבאות חוף)

שריפות הבתים בנצרת נמשכות כשהחשד גם הפעם הוא להצתות על רקע סכסוך משפחות ורצח שאירע מוקדם יותר השבוע.
במוקד כבאות והצלה משל״ט צפון התקבל דיווח על קומה שנייה שבוערת בבית באזור העיר העתיקה (2 דצמבר). כעבור כ-20 דקות, דווח לכבאים כי בית נוסף עולה באש בהמשך אותו רחוב. שישה צוותים מתחנת נוף הגליל הוזעקו למקום והחלו לטפל בשני האירועים.

בשני המקרים אין חשש ללכודים. ל'פוסטה' נודע כי הבתים שייכים למשפחת נערה, משפחת החשוד ברצח באירוע מוקדם יותר השבוע (29 נובמבר). אז נורה איהב סעדי בשנות ה-40 לחייו בסמוך לביתו בנצרת. שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום, נפרסו מחסומים ושני חשודים (נצרת) נלכדו עם הרכב באחד המחסומים ובסמוך אליהם נתפס אקדח טעון, שככל הנראה שימש לרצח.
שני העצורים, מחמוד כנגה (21) ומוחמד נערה (24), מוכרים למשטרה, ומחקירה ראשונית עלה כי הרקע למעשה סכסוך בין עבריינים.

באותו הערב כבר החלו התפרעויות והצתות בעיר, ככשני בתים אחרים השייכים למשפחת החשוד ברצח – נחשדים ככאלה שהוצתו ועלו באש. יש לציין כי בסמוך לאירוע, בן משפחה של אחד החשודים שנעצרו על ביצוע הירי כתב פוסט בפייסבוק, "אנו מגנים את הרצח הנתעב הזה. אין לנו קשר אליו לא מקרוב ולא מרחוק. לא נרשה ולא נאפשר לאף אחד לסכסך בין משפחתנו לבין משפחת המנוח. אנחנו מכחישים כל מעורבות במעשה הנתעב הזה ופונים לכל האחראים כדי שיקחו אחריות וירגיעו את המצב. אנו משתתפים בצערה של משפחת המנוח".

הנרצח, איהאב סעדי
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות