אב ובנו חשודים בסחר באלפי ערכות אנטיגן גנובות

שתף כתבה עם חברים

לאחר חקירה אותר בדרום השרון מחסן ובו מעל 1,500 ערכות אנטיגן החשודות כגנובות

ערכות אנטיגן גנובות (צילום: דוברות המשטרה)

תחנת משטרת ראשון לציון עצרה אב ובנו תושבי השרון, בחשד לסחר בערכות אנטיגן (17 ינואר).
לפי החשד, מעל 1500 ערכות נגנבו ממחסן בראשון לציון אליו פרצו בסוף השבוע.

חוקרי התחנה אספו ממצאים בזירה לצד איסוף מידע ברשת במסגרתו הצליחו לאתר ולעצור תושב ראשל"צ בן 35, בחשד שפרסם בפייסבוק ערכות אנטיגן למכירה אשר זהות לאלה שנגנבו. החשוד הובא לחקירה ובסיומה נשלח למעצר בית בתנאים מגבילים.

עם התפתחות החקירה הצליחו חוקרי התחנה לחשוף זירת סחר נוספת ברשת, הפעם בקבוצות וואטצאפ, שבה הציעו למכירה את הערכות הגנובות באזור השרון.
שוטרים מצוות החקירה אתרו מחסן באחד הישובים בדרום השרון, ובו למעלה מ-1600 ערכות אנטיגן החשודות כגנובות, ועצרו שם לחקירה אב ובנו בשנות ה-40 וה-20 לחייהם.
האב ובנו עדיין שוהים במעצר ועל פני נראה כי המשטרה תבקש את הארכת מעצרם מבית המשפט.
מהמשטרה נמסר כי החקירה נמשכת וצפויים מעצרים נוספים.

עו"ד גל שר טוב

עו"ד גל שר טוב שמייצג את האב ובנו מסר ל"פוסטה" בתגובה: "מרשיי אנשים נורמטיביים שמעולם לא נחשדו בפלילים, האבא עובד בחברה משפחתית שמפרסמת ומוכרת מוצרים שונים. הוא קיבל ערכות למכירה מחבר ותיק שלו אשר מוכר לו מזה שנים רבות כאדם ישר ואמין. למרשי לא היתה שום סיבה לחשוד שמדובר חלילה בסחורה גנובה, עד לרגע זה הוא אינו מאמין בכך".
עו"ד שרטוב ביקש להדגיש כי לא מדובר במוצר אשר מחייב אישור או רישיון, כל אחד יכול למכור ערכות בדיקה. "מבחינתו של מרשי זו היתה הזדמנות עסקית לגיטימית לגמרי, והבן שלו בסך הכל התבקש למסור חבילה ובה מספר בדיקות לאדם אשר ביקש לסייע בשיווק ומכירה של המוצרים. אין לי ספק שהמשטרה תיווכח בקרוב שאין להם שום קשר לפרשה הפריצה והגניבה, וכי לא דבק במעשיהם כל רבב".
עדכון (18 ינואר)
החשודים שוחררו לאחר חקירה בתנאי שלא ייצרו קשר עם מעורבים בפרשה.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות