שני חשודים בייבוא יותר מארבעה ק"ג אקסטזי בחבילת דואר

שתף כתבה עם חברים

שוטרים שעקבו אחר אחד החשודים עצרו אותו בביתו לאחר שאסף את החבילה. בדירתו נתפסו גם מאות גרם קנאביס וחשיש * בהמשך שוחרר אחד מהחשודים

ייבוא סמים באמצעות הדואר (צילום ארכיון להמחשה: דוברות המשטרה)

יגאל סופר (36) מאילת ואמיל זרבאילוב (32) מבת-ים נעצרו על ידי שוטרי היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב בחשד לקשירת קשר לפשע, החזקת סמים וייבוא סמים (29 דצמבר). לפי החשד, השניים ייבאו לישראל כארבעה ק"ג אקסטזי.

החשודים נלקחו לאחר מעצרם לחקירה במשרדי הימ"ר והיום הובאו לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בתשעה ימים (30 דצמבר). לפי המשטרה, השניים קשרו קשר עם חשודים נוספים שטרם נעצרו.
בפתח הדיון סיפר נציג היחידה החוקרת, רס"ר אביאל בן דוד, כי זרבאילוב נתפס בביתו דקות ספורות לאחר שאסף חבילת דואר והגיע לביתו. שוטרים שעקבו אחריו נכנסו לביתו ותפסו ברשותו את החבילה שהכילה 4.2 ק"ג חומר החשוד כאקסטזי. במהלך החיפוש בכתובתו של זרבאילוב נתפסו גם כ-420 גרם קנאביס ברוטו.
בנוסף נתפסו חומר החשוד כחשיש במשקל של 95 גרם ברוטו, שני משקלים אלקטרוניים ושקיות חלוקה.
בדיון נאמר כי החבילה נתפסה באחד מחדרי הבית כשהיא סגורה, כפי שנמשכה מסניף הדואר בבת-ים. הוא טען כי אדם אחר ביקש ממנו לאסוף את החבילה.

בכל הנוגע לסופר, המשטרה טוענת כי תפסה אצלו חומר החשוד כקריסטל וקוקאין במשקל של כ-12 גרם. המשטרה סירבה לחשוף במסגרת הדיון את הקשר המדויק של החשוד לחבילת האקסטזי והייבוא שלה.

הסנגורים של החשודים, עורכי הדין זאב אלוני ועמית שלף, הכחישו את המיוחס למרשיהם.
השופטת כריסטינה חילו אסעד ציינה כי קיים חשד וחשש מובהק משיבוש החקירה. מעצרו של סופר הוארך עד 3 בינואר, בעוד מעצרו של זרבאילוב הוארך עד 4 בינואר.
עדכון (3.1.21)
לאחר מספר ימי מעצר החשוד יגאל סופר, המיוצג על ידי עו"ד זאב אלוני, שוחרר מהמעצר לאחר שהתשתית הראייתית נגדו לא התחזקה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות