חדש: קבוצת בסרגליק יזמות משיקה קורס הכנה לבחינות הלשכה

שתף כתבה עם חברים
עו"ד אייל בסרגליק, יעל שרטוב

קבוצת בסרגליק יזמות משיקה את "ביונד" – קורס הכנה שלם לבחינות הלשכה, הכולל ספריית VOD של הרצאות מצולמות, ספרי הכנה ומנטורים אישיים לליווי כל סטודנט, הן בפן האקדמי והן בפן הפסיכולוגי-התנהגותי.
"בנינו מוצר כולל של מחלקת הדרכות, שעונה על הוואקום בתחום ומציע פתרון הוליסטי להכנה לבחינות הלשכה", אומר עו"ד אייל בסרגליק, יו"ר קבוצת "בסרגליק יזמות" המשיקה את הקורס.

"זהו מוצר בית של בסרגליק יזמות, הכולל הכנה מנטלית, הכנה מקצועית ומנטורים מלווים אישיים", אומר עו"ד בסרגליק. "מערך הקורס השלם כולל כלים קוגנטיביים והתנהגותיים, איך ללמוד הרבה מאוד חומר בזמן קצר ושיטות לימוד יעילות.
"שילבנו מרצים מנוסים מהאקדמיה, מומחים לחינוך ולקויות למידה ומאמנים מנטאליים מהשורה הראשונה", מוסיפה יעל שרטוב סמנכ"לית קבוצת בסרגליק. "בניית הקורס היתה לאחר ניתוח שוק ובחינת המוצר מול מומחים בבחינות לשכה ואגודות סטודנטים".

לעורך דין בסרגליק נסיון אישי רחב בהרצאות והדרכה. למעלה מעשור הוא משמש כמרצה בקורסים למשפטים בקריה האקדמית אונו ובבית הספר הגבוה למינהל כספי של השלטון המקומי בישראל, לרבות קורס לדירקטורים, ראשי ערים וגזברים של הרשויות. עו"ד בסרגליק הוא גם יו"ר משותף של הפורום הפלילי הארצי בלשכת עורכי הדין.
בסרגליק הוא המנהל האקדמי והראשי של הפרויקט, ומעביר אף את ההרצאות בחלק הפלילי.
חברת היזמות אותה הקים לפני כארבעה חודשים, כוללת מחלקות יעוץ אסטרטגי, השקעות נדל"ן, ניהול פרויקטים, שיווק והדרכות, וחזונה הוא הרחבת הפעילות והמותג הציבורי של בסרגליק כעורך דין פלילי בכיר, לעולם היזמי עסקי.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות