רשימת החשודים בתיק הסוכן הסמוי של ימ"ר ירושלים

שתף כתבה עם חברים

עבריין בשנות ה-40 לחייו, שהופלל בעצמו בעבר על ידי סוכן סמוי, "חצה את הקווים" ופעל במשך שמונה חודשים בקרב עבריינים ברחבי הארץ. 33 חשודים הופללו ונעצרו

video
כוחות משטרה גדולים ממשטרת מחוז ירושלים פשטו הבוקר על בתיהם של עשרות חשודים, בשיאו של מבצע סוכן סמוי שקיימה בחודשים האחרונים היחידה המרכזית של המחוז.
במהלך פעילות המשטרה, שהתמקדה במפיצים וסוחרים, נעצרו ברחבי הארץ 33 חשודים בגילאי 40-20, תושבי ישובים שונים בארץ. החשודים הועברו לחקירה במשטרה, ובמהלך היום יובאו להארכת מעצרם בבית המשפט (10 ינואר).

לאתר "פוסטה" נודע כי הסוכן, תושב ירושלים, הינו עבריין סמים מוכר בשנות ה-40 לחייו, שלפני כשנתיים וחצי הופלל בעצמו על ידי סוכן סמוי של המשטרה בשורה של מקרי סחר. בתיק זה הוא הורשע במסגרת הסדר טיעון והוטלו עליו 32 חודשי מאסר. בהמשך הוא נעצר פעם נוספת והשתחרר.
עוד לפני שהופלל בתיק סוכן, הוא כבר צבר שתי הרשעות קודמות בעבירות סמים ונשפט למאסר ממושך בפועל. אנשים שמכירים אותו סיפרו כי מדובר באדם דתי ושקט, נשוי ואב לילדים, שעבד בחלוקה.

הסוכן פעל בקרבת גורמים עברייניים רבים – תושבי ירושלים, לוד, בית שמש, הפזורה הבדואית בדרום וישובים נוספים בארץ – וקנה מהם כמויות גדולות של קוקאין, MDMA, פטריות הזיה, אל.אס.די ועוד.

גל המעצרים בבתי החשודים כלל גם חיפושים. בלשי הימ"ר איתרו בבתים סמים נוספים במשקל רב וסכומי כסף שונים.
מהמשטרה נמסר כי בנוסף – בוצעה פעילות אכיפה כלכלית, במסגרתה נתפסו ונגררו לחזקת המשטרה 14 כלי רכב השייכים לחשודים, לצד הקפאת חשבונות בנק השייכים להם.

מפכ״ל המשטרה, רנ״צ יעקב שבתאי, התייחס לפעילות: "שמונה חודשי הפעלת סוכן הגיעו לסיומם הלילה, עם מעצרם של עשרות חשודים בסחר בסמים מסוכנים. הסוכן שחצה את הקווים והביא להפללתם של החשודים סייע בידנו במאבק המתמשך בנגע הסמים. בפעילות אותה הובילה היחידה המרכזית של מחוז ירושלים שולבה גם אכיפה כלכלית, שהובילה לחילוט רכבים רבים והקפאת חשבונות. בשנה החולפת אנו שמים דגש רב לפעילות עומק בלב ארגוני הפשיעה ומחולליה ונמשיך לעשות זאת ביתר שאת, למען שלומם וביטחונם של אזרחי ישראל".

מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן: "הפעלת הסוכן מהווה נדבך נוסף במאבק הנחוש והבלתי מתפשר שלנו בפשיעה החמורה ובמחוללי הפשיעה. המעצרים הרבים הם תוצר של פעילות ממושכת ומשמעותית נגד סוחרי ומפיצי הסמים. הערכתי הרבה לסוכן ולמפעיליו, שפעלו בחודשים האחרונים בתחכום ויצירתיות. זהו עוד מסר חד משמעי לכל עבריין באשר הוא".

רשימת החשודים שהובאו לבית משפט השלום בירושלים
דוד דרג'ה (22) מבית שמש. חשוד במעורבות בעסקת MDMA בהיקף של כ-200 גרם. ללא עבר פלילי. מיוצג על ידי עו"ד דותן דניאלי. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
ויקטור אלל (31) מבית שמש. חשוד במכירה של 50 גרם קוקאין. מיוצג על ידי עו"ד ברק תמיר. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
טוהר כהן (21) מאופקים. חשוד בסחר בסמים. מיוצג על ידי עו"ד גבריאל טרונישוילי. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.

רואי אדרי (19) מבית שמש. חשוד בסחר בקוקאין. מיוצג על ידי עו"ד יצחק איצקוביץ'. מעצרו הוארך עד 13 בינואר. בהמשך שוחרר החשוד למעצר בית.

תמיר חניפס (26) מחריש. חשוד בסחר בשני גרם קוקאין בשתי הזדמנויות ובהחזקה של סמים מסוג MDMA ,LSD, פטריות הזיה ועוד. מיוצג על ידי עו"ד עידן גמליאלי. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
דן דגן (42) מירושלים. חשוד במכירה של 35 בולי LSD. מיוצג על ידי עו"ד ליאור כהנא. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
רחמים אברהם בן חיים (45) מירושלים. חשוד בסחר בקוקאין בארבע עסקאות, במשקל כולל של כ-80 גרם. מיוצג על ידי עו"ד מעיין נופר עמון. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
א"ש (32) מבית שמש. חשוד בסחר בסמים. איש עסקים ללא עבר פלילי. מיוצג על ידי עו"ד מיכאל עירוני. שוחרר למעצר בית.

יואב בן ישראלי (37) נהג מונית מהיישוב עלמון. חשוד בארבע עסקאות קוקאין. מיוצג על ידי עו"ד יהודה שושן, שהכחיש את המיוחס למרשו: "הציע מספר נסיעות עבור הסוכן ללא ידיעה שמדובר בסמים". מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
סמי מסעוד (26) מלוד. חשוד בארבע עסקאות קוקאין. נעדר עבר פלילי. מיוצג על ידי עו"ד שאדי כבהא. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
אור-אל ברמוחה (24) מירושלים. חשוד בארבע עסקאות קוקאין בהיקף כולל של כ-70 גרם. מיוצג על ידי עו"ד שלומית עדיקה. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
אביתר בלגזל (37) ממעלה אדומים. חשוד בארבע עסקאות קוקאין בהיקף כולל של כ-70 גרם. מיוצג על ידי עו"ד לורה בר אלון. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.

גל עופר (20) מחולון. חשוד בסחר בכ-10 גרם MDMA. מיוצג על ידי עו"ד עמית שלף. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
אברהם היילו (22) מחולון. חשוד בסחר בכ-10 גרם MDMA. בעל עבר פלילי וריצה מאסרים. מיוצג על ידי עו"ד חן הולנדר. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
דניאל בן מוחה (22) מראשון לציון. חשוד בעסקת MDMA בהיקף של כ-50 גרם. ללא עבר פלילי. מיוצג על ידי עורכי הדין ליאור ששון ושלומי בן דוד. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.

רפאל בר עלל (20) מאופקים. חשוד בסחר ב-MDMA במשקל של כ-97 גרם. חייל ללא עבר פלילי. מיוצג על ידי עו"ד אהוד בן יהודה. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
שלום אברהם. חשוד בסחר ב-MDMA במשקל של כ-100 גרם. מיוצג על ידי עו"ד יריב אבירם. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
שרלי אסייג (38) מבית שמש. חשוד בסחר בסמים. מיוצג על ידי עו"ד לירון אלקסלסי ממשרדו של עו"ד שלומי הכהן. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
יעקב קריחלי (42) מאשדוד. חשוד בסחר בכקילוגרם MDMA. מיוצג על ידי עו"ד שלום בן שבת. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.

נפתלי הירץ יגלניק (22) מירושלים. חשוד בסחר בסמים. מיוצג על ידי עו"ד שי ויזלברג מהסנגוריה הציבורית. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
חי משה כהן (44) מירושלים. חשוד בסחר בקוקאין בשלוש עסקאות, בהיקף כולל של כ-60 גרם. מיוצג על ידי עו"ד נופר עמון. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
רועי אהרון אטיאס (40) מירושלים. חשוד בסחר בקוקאין בארבע עסקאות בהיקף כולל של כ-80 גרם. מיוצג על ידי עו"ד רועי גולן. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
אשר אבוקסיס (34) מירושלים. חשוד בארבע עסקאות (כל אחת מהן כ-50 גרם קוקאין). מיוצג על ידי עו"ד עדן פלוטקין. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
יהודה עידן ציצואשוילי (25) מירושלים. מיוצג על ידי עו"ד דוד הלוי. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
אבראהים אלשיך (43). חשוד בסחר בכ-550 כדורי MDMA בשלוש עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד אכרם אבו ליבדה. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
איתי אנג'ל (41) מהרצליה.
מוחמד צלאח (30) מירושלים. חשוד בסחר בסמים.
אברהם חיים שלום (54) מראשון לציון. חשוד בסחר בסמים.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות