חיפה: חמישה נעצרו בהפעלת מעבדת הידרו עם 29 קילו קנאביס

שתף כתבה עם חברים

בהודעה לתקשורת ציינה המשטרה כי במקום נתפסה גם תערובת נפץ במשקל 3 קילו, אך הדבר לא הוזכר בדיון הארכת המעצר

מעבדת ההידרו שאותרה בחיפה (צילום: דוברות המשטרה)

מפלג פשיעה אלימה בימ"ר חוף עצר חמישה חשודים מחיפה וג'דיידה מכר בחשד לגידול קנאביס במעבדת הידרו בחיפה.
כמות הסמים שנתפסה הייתה 29 ק"ג שהם בערך 80 שתילים. בנוסף הודיעה המשטרה בהודעתה הרישמית כי נתפס בדירה חומר החשוד כתערובת נפץ במשקל של 3 ק"ג, אך נתון זה לא הוזכר בפרוטוקולים בבית המשפט.

החשודים נעצרו ב-28 לדצמבר בשעות הבוקר והמשטרה ביקשה הארכת מעצר של 10 ימים והגישה דו"ח סודי לבית משפט השלום בחיפה. אתמול (29 דצמבר), הובאו החשודים לדיון בהארכת מעצרם:
האני שנבור (33) מחיפה
סאמר קדרה (26) מחיפה
נבהאן עודה (26) מחיפה
נסים רבאח  (19) מג'דיידה מכר
האדיר באח (26) מג'דיידה מכר

הצעירים חשודים בתקיפת שוטרים, גידול סמים קשירת קשר. את שנבור ועודה מייצג עו"ד חמודי מסרי, את קדרה מייצגים עורכי הדין תמי אולמן ושאדי סרוג'י ואילו את רבאח ובאח מייצג עו"ד עאדל דבאח.
ל'פוסטה' נודע כי המשטרה האזינה לטלפון של החשוד סאמר קדר והחשוד נעצר בזירה. נבהאן עודה נעצר בסמוך לדירה. המשטרה טענה כי חלקו של החשוד סאמר קדרה מהותי אך החשוד הכחיש ויש מספר עדים נגדו.

עו"ד שאדי סרוג'י

עורכי הדין סרוג'י ואולמן, המייצגים את קדרה, טענו בבית המשפט: "מדובר בחשוד שהוא נעדר כל עבר פלילי. אתמול לא שמר על זכות השתיקה ומסר גרסה ושיתף פעולה ואמר שאין לו שום קשר לדירה ולגידול. אין לו צ'קים, לא חשבוניות חשמל ולא הסכם חוזה דירה".

השופט גיל קרזבום אמר בהחלטתו "עיינתי בתיק החקירה ושוכנעתי כי בשלב זה קיים יסוד סביר לחשד כי החשוד עבר את העבירות המיוחסות לו. אציין כי לא מדובר במעורבות מינורית. הכחשתו הגורפת של החשוד אינה מתיישבת עם הראיות שהוצגו עד עתה". לבסוף החליט להאריך את מעצרו עד ל-2 בינואר.

גם מעצרם של שאר החשודים הוארך עד ל-2 בינואר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות