שוחררו כל החשודים בתיק מעבדת הקנאביס בבאר יעקב

שתף כתבה עם חברים
המעבדה שנחשפה (צילום: משטרה)

אביב חטאב (32) מלוד, שנעצר יחד עם שני חשודים אחרים בחשד לגידול כ-400 שתילי קנאביס במשקל כולל של כ-68 ק"ג בדירה ששכר בבאר יעקב, שוחרר על ידי המשטרה ממעצר, לאחר שהחשד נגדו לא התחזק. זאת, לאחר ששני החשודים האחרים בתיק כבר שוחררו.

לאחר ששני החשודים האחרים שוחררו ומעצרו של חטאב הוארך עד 22 בנובמבר, השופט טל ענר הורה על שחרורו למעצר בית, אולם המשטרה הגישה ערר לבית המשפט המחוזי, שם השופטת מרב בן ארי הפכה את ההחלטה, בין היתר בנימוק כי לחשוד יש הרשעות קודמות, כולל בתחום הסמים, מה גם שהוא לא מסר בחקירתו גרסה.
בדיון לאחר מכן ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו של החשוד בשישה ימים נוספים, בטענה שהקשר בינו לבין המעבדה התחזק, בניגוד לחשד לפיו הוא סחר בסמים. השופט ענר נענה חלקית לבקשה והאריך את מעצרו של חטאב בארבעה ימים נוספים.

הסנגור, עו"ד ניר ליסטר, הגיש ערר על ההחלטה לבית המשפט המחוזי מרכז. הערר אמנם נדחה.
אתמול ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשלושה ימים נוספים. אולם, השופט טל ענר, שעיין בחומרי החקירה, קבע כי החקירה מתארכת מעל ומעבר לסביר. לדברי השופט, לא נעשה מאמץ מספיק לסיים את פעולות החקירה שהתבקשו על ידי התובעת. לצד זאת, ציין השופט כי לא נותרו פעולות בנות שיבוש משמעותיות שטרם בוצעו. לאור כך, קיבל השופט את עמדת הסנגור והורה על שחרורו של החשוד למעצר בית עד 2 בדצמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות