המשטרה: דורס הנער ביום כיפור חשוד גם בנהיגה בהשפעת קנאביס

שתף כתבה עם חברים

השופט מתח ביקורת על כך שטרם הוגשה נגד החשוד ערן אזולאי הצהרת תובע

ערן אזולאי (צילום: גדעון מרקוביץ')

בית המשפט השלום בתל אביב האריך בשלישית, הפעם ביממה נוספת עד מחר, את מעצרו של ערן אזולאי, החשוד בדריסת הנער ברק חורי ז"ל (23 ספטמבר).
המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד בשמונה ימים. טוען המעצרים, רס"ב יוסף ירקוני, אמר בדיון: "בין היתר נדרש החשוד למסור שתן לבדיקת סמים, בשתן נמצא קנביס, הבדיקה הועברה לבדיקה, יש חוות דעת מקדימה שבה אינדיקציה לשימוש בסמים. מדובר בנהג שבנוסף לכך שנהג עם אלכוהול הוא הוסיף סמים, וזהו קוקטייל מאוד לא בריא. נסיבות התאונה מאוד קשות עם תוצאות מאוד קשות".
נציג המשטרה הוסיף: "אנו רוצים לעשות הכל בצורה מדויקת והאינטרס הציבורי מחייב לאפשר לנו לבצע את העבודה".
הסנגורית של החשוד, עו"ד יפית מלמה: "אין ספק שניתן להמשיך בחקירה בעת שהחשוד במעצר בית בפיקוח צמוד. רמת המסוכנות תרד כאשר יהיה בבית. החשוד במצב נפשי לא פשוט, עבר טראומה ומביע צער ולבו יוצא למשפחת הקורבן. החשוד זקוק לתמיכה של המשפחה. מדובר בחשוד נורמטיבי מבאר יעקב. החשוד מבצע הרבה פעולות למען הקהילה האתיופית".

השופט עדי הדר האריך כאמור ביממה אחת את מעצרו של החשוד ומתח ביקורת על כך שטרם הוגשה הצהרת תובע: "בית המשפט לא מסתפק הפעם במתן עצה ליחידה החוקרת לעבור בפרקליטות ולבדוק כיצד יש להמשיך לטפל בתיק, אלא מצפה שככל שהפרקליטות עומדת על מסוכנות המשיב, תוגש הצהרת תובע. ולא, החקירה תימשך כאשר בית משפט ממיר את המעצר בחלופת מעצר. בין כך ובין כך, כאשר מדובר בבקשה שלישית להארכת מעצר, אין מקום להיענות למלוא הבקשה".
עדכון (24 ספטמבר): החשוד בדריסה, ערן אזולאי שוחרר למעצר בית לפני זמן קצר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות