תושב מגדל העמק נאשם בייבוא 10 ק"ג קוקאין וקטמין מצרפת לישראל

שתף כתבה עם חברים

הנאשם נחת בארץ בדיוק ביום הולדתו ה-32 ועורר את חשדם של השוטרים שעצרו אותו רגע לאחר שאסף את המזוודה מהמסוע

הנאשם, מור אברמוביץ' (פייסבוק)

ב-3 במאי, בדיוק ביום בו ציין יום הולדת 32, המשטרה עצרה את מור אברמוביץ' (32) ממגדל העמק, בטענה שייבא לישראל כמויות גדולות של סמים מסוג קטמין וקוקאין. מאז, מעצרו של אברמוביץ' הוארך מספר פעמים, עד שהיום פרקליטות מחוז צפון הגישה נגדו כתב אישום (19 מאי).

לפי כתב האישום, הנאשם טס לפריז שבצרפת ב-28 באפריל. עוד נטען, כי במועד לא ידוע קיבל אברמוביץ' מזוודה מאדם אחר, בה הוחבאו בידיעת הנאשם ארבע חבילות: בשתיים מהן כארבעה ק"ג קוקאין, ובשתיים האחרות כמעט שישה ק"ג קטמין.
ב-3 במאי הגיע אברמוביץ' לנמל התעופה בפריז עם המזוודה והסמים, במטרה לעלות על טיסה לישראל. הוא שלח את המזוודה לבטן מטוס הנוסעים, ועלה על הטיסה. סמוך לשעה 14:00 נחת בנמל התעופה בן גוריון ועבר את ביקורת הדרכונים. לאחר מכן הגיע לאולם הנוסעים והמתין למזוודה עם הסמים סמוך למסוע המזוודות. מכתב האישום עולה כי אסף את המזוודה עם הסמים, ומיד לאחר מכן נעצר על ידי המשטרה.

כתב האישום מייחס לאברמוביץ' ייבוא סמים. מלבד זאת, הוגשה בקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים, ממנה עולה כי הוא נעצר מאחר שהתנהל בצורה מחשידה. כמו כן נטען בבקשה כי הנאשם הודה במיוחס לו.
סנגורו של הנאשם, עו"ד תומר נוה, מסר בתגובה: "טרם קיבלנו את חומרי החקירה. מדובר בכתב אישום שהוגש זה עתה, עם קבלת חומרי החקירה נגיב בצורה סדורה בבית המשפט".

 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות