אמל"ח וסמים: סוכן סמוי הפליל 30 חשודים מכפר קאסם והרשות הפלסטינית

שתף כתבה עם חברים

הסוכן, שריצה לאחרונה מאסר, הצליח לבצע עסקאות מתועדות של עשרות כלי נשק וסמים מסוגים שונים בהיקף עצום. מצורפת רשימת החשודים שהובאו להארכת מעצר בבית המשפט

video
הותר לפרסום כי היחידה המרכזית של משטרת מחוז מרכז ניהלה בשנה האחרונה חקירה סמויה במסגרתה הצליחה לגייס תושב המשולש כסוכן סמוי ולהפעילו באופן חשאי בחברה הערבית, תוך איסוף ראיות נגד עשרות תושבי המשולש והרשות הפלסטינית, בחשד להחזקה וסחר בכלי נשק בלתי חוקיים וסמים מסוגים שונים בהם סחרו.
ראשית המבצע עם גיוסו של הסוכן. בתום איסוף הראיות הנדרשות, לרבות עסקאות מפוקחות שבוצעו ותועדו על ידי המשטרה באמצעים טכנולוגים מתקדמים, עברה החקירה הבוקר לשלב הגלוי, כשבלשי הימ"ר ולוחמי מג"ב עצרו כ-30 תושבי כפר קאסם והרשות הפלסטינית (11 ינואר).
במשטרה אומרים כי יחידת הסוכנים של הימ"ר ליוותה את הסוכן באופן סמוי לאורך תקופה ארוכה, במהלכה הצליח לבצע עסקאות מתועדות של רכישת עשרות כלי נשק וסמים, בכלל זה אקדחים, כלי נשק ארוכי קנה וסמים מסוגים שונים בהיקף עצום, כגון אקסטזי וקריסטל. בנוסף תפסה המשטרה כלי רכב מהחשודים, במסגרת הליך חילוט.
במבצע הבוקר השתתפו עשרות בלשים ולוחמי מג"ב. החשודים הובאו לחקירה במשרדי הימ"ר ובהמשך היום יובאו בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה, לדיון בבית משפט השלום בראשן לציון, בבקשה להאריך את מעצרם.
על פי הידוע, הסוכן, בשנות ה-40 לחייו, מוכר בין היתר מתחום הסמים ובשנים האחרונות ריצה מאסר בתיק סמים. מכריו סיפרו כי בתקופה מסוימת נקלע למצוקה כלכלית.

החשודים שהובאו לבית משפט השלום בראשון לציון:
מחמוד בדיר (30) מכפר קאסם. חשוד בסחר בנשק ותחמושת במספר מקרים. לפי החשד, מכר חמישה כלי נשק. נציג המשטרה: "מדובר בבן אדם מסוכן מאוד. החשוד במספר רב יחסית של עסקאות, שפוט בגין עניין אחר. מדובר באדם שמושך סביבו המון צעירים, מעריצים, דמות דומיננטית, שחקן מרכזי בעניין של סחר באמל"ח". מיוצג על ידי עו"ד רן שטרצר. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.

מוחמד עכה (23) מכפר קאסם. חשוד בעסקת נשק מסוג M16. נתפסו ברשותו אקדח ותחמושת. מיוצג על ידי עו"ד יוסף מסארווה. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
עטא אבו צעלוק (33) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח. מיוצג על ידי עו"ד אנואר פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
אחמד בדיר (32) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח – מכירת רובה M16 תמורת 65 אלף שקל. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. לגביו קבע השופט כי בשל היקף המעורבות של החשוד ועוצמת הראיות, יש מקום לקצוב את ימי המעצר באופן מידתי יותר. לכן מעצרו הוארך עד 16 בינואר.

ערוה טאהא (29) מכפר קאסם. חשוד בסחר בסמים. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
נדיר בדיר (20) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח. נעדר עבר פלילי. מיוצג על ידי עו"ד שאדי נאטור. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
פואד אבו סבית (28) מכפר קאסם. חשוד בסחר בסמים ובאמל"ח בשלוש עסקאות. נעדר עבר פלילי. מיוצג על ידי עו"ד גיורא זילברשטיין. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.

חמזה טהה (20) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח בשתי עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד שאדי נאטור. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
מוחמד עיסא (24) מכפר קאסם. חשוד בניסיון לסחר בסמים מסוג קוקאין. מיוצג על ידי עו"ד יוסי זילברברג. מעצרו הוארך עד 13 בינואר.
איברהים אבו ג'אבר (28) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח. מיוצג על ידי עו"ד אליה של"ם. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
קטין, בן 16, מכפר קאסם. חשוד בסחר ונשיאת נשק. מיוצג על ידי עו"ד דוד בוחבוט. שוחרר למעצר בית עד 14 בינואר.
אציל עאמר (24) מכפר קאסם. חשוד בסחר בנשק בשלוש עסקאות ובניסיון נוסף לסחר. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
מוסטפה עאמר (23) מכפר קאסם. חשוד בסחר בכ-120 גרם קוקאין בשתי עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
יחיא בדיר (49) מכפר קאסם. חשוד בסחר בסמים בשלוש עסקאות קוקאין במשקל של עשרות גרמים בכל עסקה. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.

מוחמד עיסא (20) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח בשתי עסקאות של מכירת אקדח. מיוצג על ידי עו"ד שטרצר. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
אחמד טאהא (22) מכפר קאסם. חשוד בסחר בכ-70 גרם קוקאין. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
חאלד טהה (20) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח בשלוש עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד שטרצר. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.

מחמוד סרסור (24) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
מוסטפא סרסור (25) מכפר קאסם. חשוד בסחר והחזקת אמל"ח בשלוש עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
מוחמד עאמר (24) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח. מיוצג על ידי עו"ד שטרצר. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.

נוורס חמדאן (32), פלסטיני מהשטחים. חשוד בסחר באמל"ח בשלוש עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד זאב לקט. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.
בן 18 מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח בשתי עסקאות וירי בשטח בנוי. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
חליל אבו צעלוק (30) מכפר קאסם. חשוד בסחר באקדח. במתחם ביתו נתפסו סמים. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 16 בינואר.

עטה בדיר (41) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח בשתי עסקאות. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
וסים בדיר (26) מכפר קאסם. חשוד בסחר באמל"ח בחמש עסקאות וירי בשטח בנוי. מיוצג על ידי עו"ד פריג'. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.
אמיר אל אמיר (34) מלוד. חשוד בסחר בקוקאין בשתי עסקאות, במשקל כולל של כ-75 גרם. מיוצג על ידי עו"ד גל שרי. מעצרו הוארך עד 19 בינואר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות