כתב אישום: רצח את אשתו לשעבר לעיני בתה

שתף כתבה עם חברים
הנרצחת, רשא סיתאווי

פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד נדאל דאגר (33), תושב ראמה, בו היא מייחסת לו את רצח אשתו לשעבר רשא סתאווי בכפר מגאר.

לפי כתב האישום, ביולי 2020 התגרשה סתאווי מבעלה ועברה מכפר ראמה יחד עם שלושת ילדיה הקטינים, להתגורר במג'אר. נטען כי דאגר החליט לרצוח את סתאווי בביתה. מכתב האישום עולה כי הוא יצא מצימר בכלנית לכיוון בית המנוחה רכוב על קטנוע ללא לוחית הזיהוי, חבוש בקסדה ומחזיק אקדח עם תחמושת מתאימה.

בכתב האישום נטען כי הנאשם עלה במדרגות הבית, דפק בדלת ונכנס פנימה כשעודנו חובש קסדה. באותה עת היו בבית המנוחה ובתה הקטנה לבדן. הנאשם, כך נטען, התקרב למנוחה שניסתה להימלט ולהסתתר מאחורי בתה הקטינה.
הפרקליטות טוענת כי הנאשם כיוון לעבר המנוחה את האקדח, וירה ממרחק של פחות משני מטרים כדור שפגע בראשה. לאחר שהתמוטטה, ועל מנת לוודא את מותה, התקרב למנוחה וירה ממרחק של פחות ממטר שני כדורים נוספים.
מיד לאחר מכן יצא הנאשם מהבית, עלה על הקטנוע ונמלט. במהלך הבריחה הוא התנגש באוטובוס הסעות והמשיך במנוסה עד לשטח פתוח בפאתי מג'אר, שם הסתיר את הקטנוע ובהמשך העלים את האקדח, הקסדה והמעיל שלבש בזמן הרצח.
מותה של סתאווי נקבע על ידי שירותי ההצלה שהוזעקו אל המקום.
כתב האישום מייחס לנאשם רצח בנסיבות מחמירות, התעללות בקטין, שיבוש מהלכי משפט ונהיגה ללא רישיון וללא ביטוח ונהיגה בזמן פסילה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות