סיבוב הפרסה של יו"ר האופוזיציה במועצת עיריית רמת גן

שתף כתבה עם חברים

סולחה ב-180 מעלות: יו"ר האופוזיציה לשעבר חגי אשר חובר לראש עיריית רמת גן ויקבל סמכויות. את הדרך ההפוכה יעשה ליעד אילני ויהיה יו"ר האופוזיציה החדש

חגי אשר

יאללה, סולחה: מועצת העיר רמת גן אישרה (25 בנובמבר) את מינויו של ראש האופוזיציה היוצא חגי אשר, לממלא מקום ראש העיר כרמל שאמה-הכהן. אשר שעד היום כיהן כיו"ר האופוזיציה, היה ידוע בביקורת מאוד חריפה כלפי ראש העיר, ועל מעשים שלדבריו מהווים שחיתות.

גורם המצוי בפרטים אומר השבוע לאתר 'פוסטה' כי הגישושים בין ראש העיר לאופוזיציונר החלו בשבועות האחרונים. זאת לאחר שעוזר ראש העיר שחר רובין, תיווך בין השניים.

הגורם מוסיף כי אשר הבחין כי הוא אינו מתרומם כראש אופוזיציה וכעת הוא מקווה לקדם את עצמו במסגרת תפקידיו כמחזיק תיק החינוך ויו"ר מפעלי בית עמנואל. "ההתחברות לראש העיר יכולה, לדעת אשר, לסייע לו". עוד מספר הגורם כי אשר לא ביצע את מהלך החבירה בהפתעה, אלא עדכן קודם לכן את מקורביו מסיעת "זינגר לרמת גן", ובעיקר את חברת המועצה מסיעתו אביבית מאור נמרודי.

בנוסף לתיק החינוך והתפקיד בבית עמנואל (גוף שמפעיל את תרבות הפנאי והחינוך הבלתי פורמאלי), צפוי אשר לקבל גם את תיק החינוך הממלכתי דתי ויו"ר הוועדה לקידום הילד. למעשה, בעקבות המהלך, מתחלפים אשר וליעד אילני (שהיה בעבר מ"מ ראש העיר ועבר לאופוזיציה) – והוא צפוי להיות יו"ר האופוזיציה החדש.

עו"ד אביהוא בן משה, חבר מועצת העיר ויו"ר הוועדה לביקורת העיריה, אומר לאתר 'פוסטה': "הצטערתי לשמוע על הצעד שעשה חגי אשר. האונייה עליה הוא עלה היא אוניית 'הפאר' הטיטניק שנוסעיה חשבו כי היא בטוחה וחסינה, אבל סופה הטראגי ידוע לכל – והיא טבעה. יחד עם זאת, אני מאחל לו הצלחה בתפקידו למען תלמידות ותלמידי העיר".

ראש עיריית רמת גן לשעבר ישראל זינגר אמר כי "אני מניח שהוא (חגי אשר) רצה שיהיה לו רקורד למשהו. כרמל שאמה קנה אותו בטיפשות. חגי אשר גמור פוליטית מהמהלך. ציפיתי ממנו שיעדכן אותי לפני שהוא יעשה את המהלך". זינגר שלח לאתר 'פוסטה' תמונה של חברי האופוזיציה נפגשים לפני זמן קצר כדי להמשיך לגבש חזית אחידה נגד שאמה-הכהן.

חגי אשר מסר בתגובה: "טובת העיר וילדי העיר לנגד עיני".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות